چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟ سپردن مشکلات به مسببان وضع موجود مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا است سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ رئیسی: جای برخورد با فساد در دولت است/ زاکانی: دولت روحانی فاجعه تورمی ایجاد کرده است/ رضایی: جنگ زرگری ایجاد می‌کنند تا مشکلات دیده نشود کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است بحرینی‌ها صدای کاتانچ را هم درآوردند/ وقتی عدالت در فوتبال آسیا مُرد! همتی هم صبح جمعه فهمید!/ دروغ ها و عذرخواهی های مکرر خزانه دار روحانی تمدید خودکار قرارداد اجاره‌نشین‌ها برای یکسال/ وام ودیعه مسکن برای تهران ۷۰ میلیون تومان تعیین شد
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۲
کد خبر: 86007
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷

گروه هدف بالای ۸۰ که هنوز واکسینه نشده اند، چه کنند؟

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تنها دو روز برای واکسیناسیون گروه هدف بالای ۸۰ فرصت باقیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد: باید هر چه زودتر واکسیناسیون گروه هدف ۸۰ سال به بالا اتمام گردد و تصمیم داریم که از روز دوشنبه واکسیناسیون، گروه سالمند ۷۵ تا ۸۰ سال را آغاز نماییم.

متولی سلامت استان مرکزی اظهار کرد: افرادی که با آنها تماس گرفته شده و به هر دلیلی نتوانستند در موعد مقرر برای دریافت واکسن کرونای خود مراجعه نمایند ، و همچنین افرادی که بالای ۸۰ سال سن دارند و هنوز با آنها تماس گرفته نشده،می توانند در روزهای شنبه و یکشنبه به یکی از مراکز واکسیناسیون، معاونت بهداشتی واقع در خیابان دانشگاه بلوار کشاورز سالن ورزشی شهید ساکی و یا سالن یادگار امام واقع در کوی رضوی مراجعه نمایند.

وی افزود: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت که تهدیدی برای سلامت همگان می باشد،افرادی که آخرین شماره سمت راست کارت ملی آنها زوج بوده در روز شنبه ۱۸ اردیبهشت و افرادی که این رقم فرد می باشد، در روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت مراجعه کنند.

جمالیان تصریح کرد: یکی از راه های ایمن ساختن بدن در برابر این ویروس منحوس واکسیناسیون است، بنابراین با عنایت به خداوند متعال و اختصاص دومین مرکز واکسیناسیون  در نظر داریم که هر چه زودتر واکسیناسیون گروه هدف کنونی(۸۰ سال به بالا) را به اتمام رسانده و بتوانیم واکسیناسیون گروه های بعدی را آغاز نماییم که بتوانیم هر چه زودتر ایمنی نسبی را در جامعه ایجاد کنیم.

گفتنی است ارائه کارت ملی به منظور دریافت واکسن الزامی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار