«محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند وزارت جهاد باید برای واردات علوفه و نهاده مورد نیاز اقدام کند/ خسارت خشکسالی بیش از 40 هزار میلیارد تومان است/خرید تضمینی دام عکس نوشت| هیچ شخصی حق ندارد در تبلیغات انتخاباتی دیگران را تضعیف یا توهین یا علیهش افشاگری کند لیست بدهکاران به ملت / ورود به فاز «صدا و سیمای تعاملی» / کانال جهانی‌شدن انیمیشن ایرانی جام جهانی، فدای جام حذفی! / قلبی که ۵ دقیقه از تپش ایستاد / دربی جدیدی در راه است رهبر معظم انقلاب، روز چهارشنبه با مردم سخن می‌گویند وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به اراک سفر می‌کند ضرورت امید آفرینی برای راه انداختن بسیج مردمی برای خلق حماسه ۲۸ خرداد یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده/ آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود حضور آگاهانه و دعوت به انتخابات تجدید میثاق با امام(ره) و شهدا است
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
کد خبر: 85991
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
آیت الله دری نجف آبادی:

روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است

امام جمعه اراک تاکید کرد: روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام‌جمعه اراک در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اراک با اشاره به اینکه تقوا همچون زرهی آهنی برای انسان است که هیچ گلوله ای در آن اثر نمی کند، گفت: تقوا انسان را در برابر همه انحرافات ظاهری و باطنی صیانت و حفاظت می کند.

وی افزود: سراسر ماه مبارک رمضان عنایات و رحمت خداوند متعال در آن جاری است و رمضان سفره عاشقان ،دلباختگان و بندگان خداوند است و باید از فرصت باقیمانده به خوبی استفاده کرد.

دری نجف آبادی با بیان اینکه روز قدس یادگار حضرت امام(ره) و ابتکار راهبردی ایشان برای حمایت از مردم مظلوم و برائت از ظالمان و مستکبرین است، گفت: امروز بعد از گذشت ۴۲ سال از ابتکار عمل حضرت امام(ره) نام و آرمان فلسطین همواره زنده وملت های مسلمان این یوم الله را گرامی می دارند.

وی افزود: روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است که بیش از ۲ میلیارد مسلمان و صدها میلیون آزادیخواه برای یاری مظلومان و در برابر رژیم منحوس وکودک کش صهیونیستی و حامیان استکباری آنها در صحنه می آیند.

امام جمعه اراک بیان کرد: منطقه غرب آسیا با وجود جنایتکارانی چون رژیم منحوس صهیونیستی و حامیان آنها آرامش نخواهد داشت و لذا باید دست جنایتکارانه این رژیم از منطقه هرچه سریعتر آزاد شود و مسلمانان هم بتوانند دین خود را به خوبی ادا کنند.

وی با بیان اینکه حمایت از مظلوم جزء رسالت های مهم مومنین و مسلمانان است، گفت: ملت انقلابی و مومن ایران در کنار سایر ملت های مسلمان از آرمان ارزشمند فلسطین غفلت نخواهند کرد.

دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه دولت های آمریکائی حمایت خود از اسرائیل وجنایت های این رژیم منحوس را کم نخواهند کرد، افزود: بین دولت جمهوری خواه و دموکرات آمریکایی در حمایت از رژیم منحوس صهیونیستی و جنایت های آن هیچ تفاوتی نیست تنها روش های حمایت آنها فرق می کند.

وی حمایت از ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف را یک وظیفه دینی و ملی خواند و گفت: ملت ایران یک ملت مسلمان و آزادی خواه است که در طول ۴۲ سال گذشته لحظه ای ازحمایت فلسطین وملت های مظلوم غفلت نکرده و در آینده هم به فضل الهی مسیر ترسیم شده توسط حضرت امام(ره) را با اقتدار ادامه خواهد داد.

امام جمعه اراک با اشاره به انتخابات خرداد ماه سالجاری و اهمیت مشارکت مردم بیان کرد: انتخابات یک امتحان بزرگ است وملت ایران در خرداد ماه سالجاری در یک آزمون بزرگ قرار گرفته که باید همچون گذشته با موفقیت و سربلندی از آن بیرون بیاید.

وی نتیجه انتخابات با شکوه را پیروزی ملت ایران خواند و گفت: علیرغم وجود شرایط سختی که به واسطه کرونا و برخی از مشکلات در کشور ایجاد شده ملت ایران بار دیگر در صحنه انتخابات با اقتدار حاضر خواهد شد وبرگ زرینی در تاریخ ماندگار خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطر نشان کرد: خوشبختانه روند بیماری کرونا در موج چهارم کاهشی شده و لذا برای جلوگیری از درگیر شدن به موج های بعدی رعایت پروتکل های بهداشتی و توجه به دستورالعمل ها یک تکلیف و وظیفه شرعی و مهم محسوب می شود و همه باید به آن پایبند باشند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار