ابراهیمی: شانس بزرگ تیم ملی فوتبال در تعدد لژیونرهاست/ برای پیروزی مقابل عراق به آمادگی روانی نیاز داریم مشی سیاسی رهبر انقلاب درباره افراد فعال در عرصه انتخابات چگونه است؟ زاکانی: یک تار موی کوخ‌نشینان را به کاخ‌نشینان نمی‌دهم/ با مفاسد اقتصادی مبارزه می‌کنم/ ‌اداره کشور از تهران اندیشه غلطی است‌ صعود مسکن و سقوط بورس حاصل بی‌تدبیری‌ها هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم ایرانی‎ ها با رفتن من جشن می‎ گیرند زاکانی : ۵ نامزد جریان انقلاب تصمیم انقلابی بگیرند/ رای مردم را دچار تشتت نکنیم «نفتالی بنت»: برنامه هسته‌ای ایران بزرگترین چالش برای ما است سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
کد خبر: 85983
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴

بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد

گلوبال تایمز در مطلبی به نقل از تحلیلگران فضا نوشت بقایای موشک حامل ماژول ایستگاه فضایی چین به احتمال زیاد در آب می‌افتد و مردم نگران نباشند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از گلوبال تایمز، رسانه‌های چینی اعلام کردند بقایای موشک حامل ماژول ایستگاه فضایی این کشور به احتمال بسیار زیاد در آب می‌افتد و آنچه در رسانه‌های غربی منتشر می‌شود جز یک هیاهوی رسانه‌ای نیست.

روزنامه گلوبال تایمز در این باره نوشت گزارش‌هایی که حاکی از سقوط بقایای موشک خارج از کنترل چینی در مناطق مسکونی و به بارآمدن خسارت‌های بسیار ناشی از این سقوط است، غیرواقعی هستند. تحلیلگران فضایی چینی پیش بینی می‌کنند که بقایای این موشک، به احتمال زیاد در آب‌های بین‌المللی سقوط می‌کند و مردم نگران نباشند.

گلوبال تایمز به نقل از ناظران تحلیل کرد چنین هشدار‌هایی فقط به دلیل احساس تهدید آمریکا از پیشرفت چین در فناوری فضایی است و به گفته سونگ ژونگ پینگ، کارشناس هوا فضا و مفسر تلویزیون بازگشت بقایای موشک به زمین کاملا طبیعی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار