ابراهیمی: شانس بزرگ تیم ملی فوتبال در تعدد لژیونرهاست/ برای پیروزی مقابل عراق به آمادگی روانی نیاز داریم مشی سیاسی رهبر انقلاب درباره افراد فعال در عرصه انتخابات چگونه است؟ زاکانی: یک تار موی کوخ‌نشینان را به کاخ‌نشینان نمی‌دهم/ با مفاسد اقتصادی مبارزه می‌کنم/ ‌اداره کشور از تهران اندیشه غلطی است‌ صعود مسکن و سقوط بورس حاصل بی‌تدبیری‌ها هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم ایرانی‎ ها با رفتن من جشن می‎ گیرند زاکانی : ۵ نامزد جریان انقلاب تصمیم انقلابی بگیرند/ رای مردم را دچار تشتت نکنیم «نفتالی بنت»: برنامه هسته‌ای ایران بزرگترین چالش برای ما است سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
کد خبر: 85977
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
به مناسبت روز قدس؛

مردم دیارآفتاب در اقدامی خودجوش پرچم رژیم صهیونیستی را آتش زدند+تصاویر

مردم دیارآفتاب از ساعات اولیه امروز خودجوش در شهرستان‌های مختلف استان به مناسبت روز جهانی قدس اقدام به آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ ۴۲ سال از روزی که امام خمینی (ره)، در پیامی خطاب به مسلمین ایران و جهان، آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامید و از مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی خواست تا برای کوتاه کردن دست دولت اسرائیل و پشتیبانان آن به هم بپیوندند؛ می‌گذرد.

اینک با گذشت بیش از چهار دهه از نام‌گذاری روز قدس، امسال دومین سالی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا، مسلمانان نمی‌توانند دست در دست هم و با مشت‌های گره کرده در صحنه حضور یابند.

از ساعات اولیه امروز گروه‌های خودجوش مردمی در شهرستان‌های استان مرکزی به مناسبت روز جهانی قدس اقدام به آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی کردند.

اراک

فراهان

خنداب

تفرش

ساوه

captcha
آخرین اخبار