سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند وزارت جهاد باید برای واردات علوفه و نهاده مورد نیاز اقدام کند/ خسارت خشکسالی بیش از 40 هزار میلیارد تومان است/خرید تضمینی دام عکس نوشت| هیچ شخصی حق ندارد در تبلیغات انتخاباتی دیگران را تضعیف یا توهین یا علیهش افشاگری کند لیست بدهکاران به ملت / ورود به فاز «صدا و سیمای تعاملی» / کانال جهانی‌شدن انیمیشن ایرانی جام جهانی، فدای جام حذفی! / قلبی که ۵ دقیقه از تپش ایستاد / دربی جدیدی در راه است رهبر معظم انقلاب، روز چهارشنبه با مردم سخن می‌گویند وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به اراک سفر می‌کند ضرورت امید آفرینی برای راه انداختن بسیج مردمی برای خلق حماسه ۲۸ خرداد یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده/ آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۹
کد خبر: 85968
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
فرمانده سپاه ناحیه اراک:

ساخت ۳۵ واحد مسکونی در مناطق کم برخوردار در دستور کار جهادگران بسیج سازندگی اراک قرار دارد

مهجوری گفت: ساخت واحد مسکونی برای ولی نعمتان انقلاب در مناطق کم برخوردار  از دیگر اقدامات در حوزه سازندگی بوده که در سال گذشته بیش از ۷۴ واحد مسکونی احداث در سالجاری ساخت بیش از ۳۵ واحد مسکونی در دستور کار جهادگران بسیج سازندگی اراک قرار گرفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک عصر امروز در آیین بهره برداری از پروژه آبرسانی کشاورزی در روستای میقان اراک گفت: ماموریت های امروز بسیج سازندگی اراک در حوزه های محرومیت زدایی، سازندگی، کارآفرینی ، ایجاد اشتغال پایدار، خدمات اجتماعی، اجرای طرح شهید سلیمانی و فعالیت در قرارگاه کمک مومنانه است که توسط جهادگران و بسیجیان و با هدایت های سپاه انجام می شوند.

مهجوری اظهار کرد: در سطح شهر اراک بیش از  ۳۵۰ گروه جهادی فعال وجود دارد که در عرصه های مختلف به مردم و ولی نعمتان خدمت رسانی می کنند.

وی ادامه داد:محرومیت زدایی یکی از نیازهای مهم امروز جامعه است که این مسئله علاوه بر خدمت به ولی نعمتان آثار و برکات فراوانی از جمله اشتغال زایی خواهد داشت.

فرمانده سپاه ناحیه اراک بیان کرد: با توجه به شناسایی های انجام شده در روستاهای اراک ، جهادگران بسیج سازندگی در بحث آب شرب پایدار، کشاورزی و پروژه های مربوط به آبرسانی ورود جدی داشتند که خوشبختانه اتفاقات خوبی رقم خورده است.

وی افزود : در سال گذشته بیش از ۱۸ پروژه آبرسانی با اعتبار بیش از ۶۰۰ میلیون تومان در سطح شهر اراک و روستاهای تابعه انجام شد که علاوه بر بسیج سازندگی سپاه و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خود مردم روستا در این پروژه ها مشارکت داشتند و خوشبختانه روستائیان و مردم شریف روستا از این نعمت الهی برخوردار شدند.

مهجوری اظهار کرد: همچنین ساخت واحد مسکونی برای ولی نعمتان انقلاب در مناطق کم برخوردار  از دیگر اقدامات در حوزه سازندگی بوده که در سال گذشته بیش از ۷۴ واحد مسکونی احداث در سالجاری ساخت بیش از ۳۵ واحد مسکونی در دستور کار جهادگران بسیج سازندگی اراک قرار گرفته است.

وی ادامه داد: یکی از ظرفیت های مهمی که برای ایجاد اشتغال توسط بسیج سازندگی ایجاد شده صندوق های قرض الحسنه مردم محور هستند که در سطح اراک بیش از ۷۰ صندوق فعال است.

فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت:امروز به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی پروژه لوله گذاری انتقال آب کشاورزی در روستای میقان اراک به همت جهادگران بسیج سازندگی و مشارکت مردم روستا در دستور کار قرار گرفته که ۸۰۰ متر لوله گذاری آن به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: بهره برداری از کارگاه های اشتغال زایی و تولیدی، افتتاح طرح جهاد روشنایی، رزمایش خدمت در زندان و برگزاری اردوهای جهادی یک روزه در مناطق محروم و زندان ازجمله برنامه های شاخص هفته بسیج سازندگی در اراک است.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار