سید ابراهیم رئیسی از جعبه و ساک طلای کدام مدیر بانک مرکزی گفت + تصویر واقعی «محسن رضایی» برنامه‌های خود برای استان مرکزی را تشریح می‌کند وزارت جهاد باید برای واردات علوفه و نهاده مورد نیاز اقدام کند/ خسارت خشکسالی بیش از 40 هزار میلیارد تومان است/خرید تضمینی دام عکس نوشت| هیچ شخصی حق ندارد در تبلیغات انتخاباتی دیگران را تضعیف یا توهین یا علیهش افشاگری کند لیست بدهکاران به ملت / ورود به فاز «صدا و سیمای تعاملی» / کانال جهانی‌شدن انیمیشن ایرانی جام جهانی، فدای جام حذفی! / قلبی که ۵ دقیقه از تپش ایستاد / دربی جدیدی در راه است رهبر معظم انقلاب، روز چهارشنبه با مردم سخن می‌گویند وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی فردا به اراک سفر می‌کند ضرورت امید آفرینی برای راه انداختن بسیج مردمی برای خلق حماسه ۲۸ خرداد یک‌هزار و ۱۹۲ شعبه اخذ رای در استان مرکزی پیش بینی شده/ آب شرب ۴۵ روستای استان با تانکر تامین می‌شود
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
کد خبر: 85927
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛

قدس قبله اول مسلمین و قطعه ای از پیکره‌ی مسلمانان است/آغاز روند فروپاشی اسرائیل

سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به اینکه قدس به زودی آزاد خواهد شد و روند آزادسازی آن و روند فروپاشی اسرائیل آغاز شده است گفت: انفجار در نزدیکی تاسیسات هسته ای دیمونا یا انفجار در کارخانه اسلحه سازی نشان می دهد این اهریمن غاصب، سست تر از چیزی است که تصور می شد.

حجت الاسلام سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از سوی امام خمینی(ره)، گفت: قدس قبله اول مسلمین و قطعه ای از پیکره‌ی مسلمانان است که با ظلم و خونریزی صهیونیست ها غصب شده است و نمی توان در برابر جدا شدن این قطعه خاک از مسلمانان، سکوت کرد.

وی افزود: اگر تا به حال تمام مسلمانان عالم در برابر تجاوز صهیونیست ها به قدس می ایستادند، این تجاوز وحشیانه تا به امروز به طول نمی انجامید. این عدم همدلی مسلمانان از سوی حکام آنان نشئت می گیرد و در این سال ها شاهدیم که برخی حکام کشورهای اسلامی برای ارتباط با رژیم قدار صهیونیستی مسابقه می دهند که باعث تعجب و تاسف می شود.

سلیمی ادامه داد: اگر حکام منطقه تصور می کنند که با این اقدامات خود می توانند از فروپاشی این رژیم جلوگیری کنند تلقی کاملا اشتباه و غلطی دارند؛ چرا که این رژیم به زودی فرو خواهد پاشید.

این نماینده مجلس با اشاره به حملات گسترده این روزها به تاسیسات حساس رژیم صهیونیستی، گفت: انفجار در نزدیکی تاسیسات هسته ای دیمونا یا انفجار در کارخانه اسلحه سازی نشان می دهد این اهریمن غاصب، سست تر از چیزی است که تصور می شود.

وی تصریح کرد: در حالی که تا چند سال پیش مبارزان فلسطینی با سنگ از خودشان دفاع می کردند ولی امروز شاهدیم که غزه با موشک از خودش دفاع می کند. حتما روند مسلح شدن فلسطینیان با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت و اگر رژیم صهیونیستی تا چندی پیش تصور می کرد می تواند سرزمین های بیشتری را غصب کند، امروز در حال کشیدن دیوار بتنی در اطراف خود است. البته نباید خیال کنند که ساخت چنین دیوارهایی می تواند آنان را از گزند حوادث مصون بدارد.

سلیمی خاطرنشان کرد: قدس به زودی آزاد خواهد شد و روند آزادسازی آن و روند فروپاشی اسرائیل آغاز شده است. باید همت همه جانبه ای از سوی مسلمانان صورت بگیرد تا با به زودی شاهد آزادسازی این سرزمین از دست اشغالگران باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار