چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟ سپردن مشکلات به مسببان وضع موجود مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا است سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ رئیسی: جای برخورد با فساد در دولت است/ زاکانی: دولت روحانی فاجعه تورمی ایجاد کرده است/ رضایی: جنگ زرگری ایجاد می‌کنند تا مشکلات دیده نشود کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است بحرینی‌ها صدای کاتانچ را هم درآوردند/ وقتی عدالت در فوتبال آسیا مُرد! همتی هم صبح جمعه فهمید!/ دروغ ها و عذرخواهی های مکرر خزانه دار روحانی تمدید خودکار قرارداد اجاره‌نشین‌ها برای یکسال/ وام ودیعه مسکن برای تهران ۷۰ میلیون تومان تعیین شد
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰
کد خبر: 85926
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک اعلام کرد

واکسیناسیون گروه سنی ۷۵ سال به بالای استان مرکزی از هفته آینده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: واکسیناسیون گروه ۷۵ سال به بالا از هفته آینده در استان مرکزی کلید می خورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: واکسیناسیون گروه سنی ۸۰ سال به بالا در استان مرکزی  در حال اجرا است و با پایان یافتن واکسیناسیون این گروه واکسیناسیون گروه ۷۵ سال به بالا از هفته آینده شروع می‌شود.

جمالیان با اشاره به نارنجی شدن ۱۱ شهرستان استان مرکزی افزود: تا رعایت دستورالعمل های بهداشتی به بالای ۹۰ درصد نرسد شرایط همچنان شکننده و خطرناک است.

وی اضافه کرد: اگر چه رنگ شهر‌ها از قرمز به نارنجی تغییر پیدا کرده ، اما این موضوع به معنی کاهش ابتلا و فوتی‌ها نیست و فقط تصمیمی برای بازگشایی برخی اصناف و کمک به کسب و کار مردم است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: از همه‌ی شهروندان تقاضا می‌کنم که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

جمالیان گفت: همزمان با سراسر کشور از ۷ اردیبهشت تزریق واکسن عمومی کرونا با اولویت افراد مسن و از گروه سنی ۸۰ سال به بالا در استان مرکزی هم آغاز شده و به صورت پلکانی از سن زیاد به کم به تدریج برای همه سنین انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون کرونای سالمندان بر اساس پرونده سلامت انجام می‌شود و سالمندانی که پرونده سلامت ندارند باید برای دریافت واکسن در نزدیکترین پایگاه سلامت محله تشکیل پرونده دهند تا براساس زمانبدی برای دریافت واکسن با آن‌ها تماس گرفته شود

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار