فدراسیون فوتبال: برانکو « هیچ‌وقت» مربی تیم ملی ایران نمی‌شود ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور ابلاغ شد شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری طبق اختیارات قانونی است جهادگران بسیجی خدمت مخلصانه را به عنوان یک عمل صالح می دانند بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد جزئیاتی از طرح جدید توزیع سیم کارت دانش‌آموزی روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است حرکت رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده است/ تغییر موازنه‌ قوا در مساله فلسطین به نفع دنیای اسلام رژیم صهیونیستی مجسمه شیطان است
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶
کد خبر: 85884
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

۷۸۰ فرصت شغلی به همت بسیج و سپاه در سال 99 در استان مرکزی ایجاد شد

سردار کریمی گفت: در سال گذشته با تلاش های همه جانبه در سپاه و بسیج استان مرکزی و با تکیه بر ۶۵۰ صندوق قرض الحسنه فعال در بسیج سازندگی بیش از ۷۸۰ فرصت شغلی ایجاد شد که در سالجاری تلاش ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله در حاشیه بازدید رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانجات مجری طرح شهید کریمی در سطح استان مرکزی گفت: خوشبختانه امروز ایران اسلامی به واسطه ظرفیت های فراوان زمینه بسیار خوبی برای پیشرفت در همه حوزه ها دارد و در طول این سال ها اقدامات خوبی در راستای خودکفایی در عرصه های مختلف انجام شده است.

وی افزود: دشمنان ایران اسلامی از استقلال وخودکفایی کشور به شدت واهمه دارند و لذا در طول این ۴۲ سال از هیچ تلاشی برای ضربه زدن و جلوگیری از پیشرفت کوتاهی نکردند.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: با هوشمندی ها و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری و در صحنه بودن مردم تلاش ها و راهبردهای دشمنان در عرصه های مختلف با شکست های سنگین مواجه شده و امروز دشمن در همه راهبردها علیه ایران دچار سردرگمی است.

وی با بیان اینکه در حوزه اقتصاد علیرغم فشارهای سنگین و تحریم های ظالمانه، کشور به نقاط خوبی دست پیدا کرده که این شرایط نیاز به تقویت و تثبیت دارد تا آثار پیروزی در جنگ اقتصادی به وضوح دیده شود، گفت: اقشار مردم در پیروزی های ایران اسلامی در عرصه های مختلف سهیم هستند اما در جنگ اقتصادی نقش دو قشر کارگران و گروه های جهادی بسیار برجسته است.

کریمی افزود: کارگران به عنوان رزمندگان جنگ اقتصادی در برابر همه توطئه های اقتصادی ایستادگی کردند و نگذاشتند چرخ تولید متوقف شود که نقش آفرینی آنها بسیار قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: از طرفی ورود گروه های جهادی به عرصه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی فرصت های بسیار خوبی برای نقش آفرینی جوانان ایجاد کرد و توانستند در راستای اقتصاد مردمی اقدامات خوبی انجام دهند که قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه روح الله تاکیدکرد: سپاه روح الله استان مرکزی در کنار سایر ماموریت ها تلاش برای تحقق شعار سال را در دستور کار گذاشته که همه ظرفیت ها را پای کار خواهد آورد.

وی اضافه کرد: همچنین ظرفیت اقشار بسیج که توانمندی های بسیاری در آن نهفته همچون سال های گذشته که اقدامات بسیار چشمگیری در عرصه های مختلف انجام داده اند، در سالجاری برای تحقق شعار سال پای کار خواهد آمد.

کریمی خاطر نشان کرد: در سال گذشته با تلاش های همه جانبه در سپاه و بسیج استان مرکزی و با تکیه بر ۶۵۰ صندوق قرض الحسنه فعال در بسیج سازندگی بیش از ۷۸۰ فرصت شغلی ایجاد شد که در سالجاری تلاش ها ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

captcha