فدراسیون فوتبال: برانکو « هیچ‌وقت» مربی تیم ملی ایران نمی‌شود ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور ابلاغ شد شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری طبق اختیارات قانونی است جهادگران بسیجی خدمت مخلصانه را به عنوان یک عمل صالح می دانند بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد جزئیاتی از طرح جدید توزیع سیم کارت دانش‌آموزی روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است حرکت رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده است/ تغییر موازنه‌ قوا در مساله فلسطین به نفع دنیای اسلام رژیم صهیونیستی مجسمه شیطان است
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۱
کد خبر: 85880
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
در طرح عملياتي 3 روزه ؛

63 ميليارد ريال كالاي قاچاق در استان مركزي کشف شد

فرمانده انتظامي استان از كشف 63 ميليارد و 192 ميليون ريال كالاي قاچاق در طرح عملياتي 3 روزه مبارزه با قاچاق كالا در استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمي شهرستاني" در بيان جزئيات اين خبر بيان داشت:‌ مبارزه با قاچاق كالا به عنوان يكي از اولويت هاي پليس در سال "توليد، پشتيباني ها و مانع زدايي" به عنوان يكي از سرفصل هاي ماموريتي لحاظ شده است.

وی با اشاره به کشف 95 میلیارد و 571میلیون ریال انواع کالای قاچاق در فروردين ماه امسال اظهار داشت: با توجه به اینکه در مدت مشابه سال گذشته 45 میلیارد و 118 میلیون ریال کالای قاچاق کشف شده است این میزان کشفیات بیانگر افزایش 112 درصدی كشف كالاي قاچاق در سال جاری است.

فرمانده انتظامی استان مركزي با اشاره به اينكه 63 ميليارد و 192 ميليون ريال انواع كالاي قاچاق در اجراي طرح سه روزه در استان تصریح کرد: در این عملیات ها 17 نفر قاچاقچی کالا دستگیر و 17 دستگاه خودروی سبک و سنگین توقیف شد.

وي اظهار داشت: با هدف گذاري انجام شده در تحقق شاخصه هاي اين راهبرد،‌ از ابتداي سال جاري طرح هاي متعدد مبارزه با قاچاق كالا در بازه هاي زماني مختلف در سطح استان اجرا شده كه بازتابي از عزم پليس در حركت در اين مسير بوده است.

مفخمي شهرستاني ادامه داد: بيشترين كشفيات كالاها طي اين عمليات ها مربوط به پارچه هاي قاچاق، لوازم خانگي، لوازم آرايشي و بهداشتي،‌لوازم آشپزخانه،‌ خشكبار و ... بوده است كه در اين خصوص پرونده هايي تشكيل و تمامي دستگير شدگان با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

انتهای پیام/

captcha