فدراسیون فوتبال: برانکو « هیچ‌وقت» مربی تیم ملی ایران نمی‌شود ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور ابلاغ شد شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری طبق اختیارات قانونی است جهادگران بسیجی خدمت مخلصانه را به عنوان یک عمل صالح می دانند بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد جزئیاتی از طرح جدید توزیع سیم کارت دانش‌آموزی روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است حرکت رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده است/ تغییر موازنه‌ قوا در مساله فلسطین به نفع دنیای اسلام رژیم صهیونیستی مجسمه شیطان است
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
کد خبر: 85874
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک اعلام کرد

اتمام محموله ی واکسن کرونا در اراک/ منتظر ارسال محموله جدید واکسن/امروز واکسیناسیون در اراک نداریم

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: همه ی محموله ی واکسنی که به اراک تخصیص داده شده بود، به گروه های هدف تزریق شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی علیمحمدی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: با توجه به سرعت بالای واکسیناسیون در اراک و اختصاص سالن شهید ساکی برای تسهیل در امر واکسیناسیون، در حال حاضر تمامی واکسن های دریافت شده از وزارت بهداشت، تزریق شده است و منتظر دریافت محموله های بعدی هستیم.

وی افزود : همکاران بهداشت با نهایت سرعت و دقت واکسیناسیون گروه های هدف را انجام دادند و در حال حاضر تمامی واکسن های تحویل گرفته شده از وزارت بهداشت،مطابق پروتکل ابلاغیه،تزریق گردیده و در شهر اراک واکسن تمام شده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد : تنها واکسن های ذکر شده در شهر اراک به اتمام رسیده و در ما بقی شهرستان ها سهمیه دریافتی خود را به پایان نرسانده اند.

علیمحمدی با اشاره به اینکه به تمامی گروه های هدف این واکسن تزریق می شود،گفت: از تمامی افراد واجد شرایطی در اعلام شده اند می خواهیم فعلا به مراکز تزریق واکسن مراجعه نکنند و منتطر اعلام دانشگاه علوم پزشکی بمانند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک همچنین تصریح کرد : حدود ۵۸۰۰نفر از  گروه های سالمند بالای ۸۰ سال بعلاوه 230 نفراز سالمندان مستقر در مراکز بهزیستی در زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک (به جز  شهرستان های ساوه و خمین)واکسینه شده اند.

وی خاطرنشان کرد: به محض دریافت پارت بعدی واکسن ها،کار تزریق مجددا با سرعت آغاز خواهد شد که از طریق دانشگاه علوم پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha