آمریکا: مذاکرات وین ثمربخش بوده اما هنوز مسائل مهمی باقی مانده است حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات عامل مهم مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه است جمع آوری ۱ میلیون سند رسمی در حوزه دفاع مقدس از نقش استان مرکزی در هشت سال جنگ تحمیلی دیده شدن چهره ای مرموز در سطح سیاره سرخ ضرورت تعریف یک کارویژه فرهنگی برای یادمان های دفاع مقدس و شهدا/ اقدامات استان مرکزی در حوزه کنگره شهدای بسیار امیدبخش است سرنوشت کشور وابسته به کار مردم در روز جمعه است/ مشکل کمبود تعرفه در روز انتخابات، پیشاپیش بررسی شود آخرین جزئیات از نظریه پزشکی قانونی در خصوص پدر و مادر بابک خرمدین گزارش تصویری| جشن تکلیف سیاسی دختران رأی اولی اسمی که از شناسنامه خط می‌خورد، غمی که می‌ماند  ۱ فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی 
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۲
کد خبر: 85676
تاریخ انتشار: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی مطرح کرد

توزیع بیش از ۳۰۰ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی

محترمی گفت: تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی به همت جهادگران بسیجی و مشارکت سایر نهادهای انقلابی و دستگاه های استانی توزیع شده که البته به دلیل گستردگی نهضت کمک مومنانه و استقبال مردم و خیرین تعداد بسته ها بسیار بیشتر از این آمار است.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در تشریح اقدامات  قرارگاه کمک مومنانه در طول یک سال گذشته در جمع خبرنگاران گفت:در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری از سال گذشته نهضت کمک مومنانه در استان مرکزی راه اندازی شد که خوشبختانه به برکت فرهنگ دینی وانقلابی مردم اقدامات خوبی شکل گرفت.

محترمی اظهار کرد: نهضت کمک مومنانه تنها در تهیه و توزیع بسته های معیشتی خلاصه نشد بلکه اقدامات متعددی در قالب ۱۰ عنوان خدمت به افراد و خانواده های آسیب دیده ارائه شد.

وی ادامه داد: بسیجیان جهادگر از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در قالب های مختلفی خدمات گسترده ای به مردم ارائه کردند که تهیه و توزیع ۶ میلیون ماسک، ۴۵۰ هزار دستکش بخشی ازاقدامات آنها است.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: همچنین بیش از ۴۸ هزار نقطه در سطح استان به طور مستمر توسط جهادگران بسیجی ضد عفونی و گند زدایی شده و بیش از ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار بسته اقلام بهداشتی نیز توزیع شده است.

محترمی اضافه کرد: تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی به همت جهادگران بسیجی و مشارکت سایر نهادهای انقلابی و دستگاه های استانی توزیع شده که البته به دلیل گستردگی نهضت کمک مومنانه و استقبال مردم و خیرین تعداد بسته ها بسیار بیشتر از این آمار است.

وی ادامه داد: همچنین بیش از ۵۵۰ ذبح و قربانی دام نیز که عمدتا در مناطق محروم بوده اند و ۱ میلیون پرس غذای گرم توزیع شده است.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: توزیع ۸۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان ، ۲۲ هزار بسته لوازم التحریر ، ۵۰۵ تبلت و گوشی برای دانش آموزان از جمله اقدامات در راستای نهضت مومنانه در استان مرکزی است.

وی افزود: کمک به ساخت و تعمیر منازل افراد کم برخوردار یکی دیگر از اقدامات جهادگران بسیج سازندگی بوده که خوشبختانه استان مرکزی همچون گذشته خوش درخشیده است.

محترمی اضافه کرد : ساخت ۱۹۰ واحد مسکونی و تعمیر و بازسازی ۱۷۰ منزل برای محرومین به همت بسیجیان و مشارکت دستگاه ها ازجمله اقدامات دیگر در طول یکسال گذشته است.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: جهادگران بسیج سازندگی در کنار نهادهای انقلابی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره) ، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با هدایت های سپاه حضرت روح الله در صحنه خدمت به مردم و ولی نعمتان انقلاب حضور دارند و در راستای مبارزه همه جانبه با بیماری و کاهش آسیب های آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد. 

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در سطح استان مرکزی در عرصه های مختلف فعالیت می کنند که ۷۰۰ گروه جهادی ویژه در راستای اجرای طرح جهادی و سلامت حاج قاسم سلیمانی و نهضت کمک مومنانه مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار