آمریکا: مذاکرات وین ثمربخش بوده اما هنوز مسائل مهمی باقی مانده است حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات عامل مهم مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه است جمع آوری ۱ میلیون سند رسمی در حوزه دفاع مقدس از نقش استان مرکزی در هشت سال جنگ تحمیلی دیده شدن چهره ای مرموز در سطح سیاره سرخ ضرورت تعریف یک کارویژه فرهنگی برای یادمان های دفاع مقدس و شهدا/ اقدامات استان مرکزی در حوزه کنگره شهدای بسیار امیدبخش است سرنوشت کشور وابسته به کار مردم در روز جمعه است/ مشکل کمبود تعرفه در روز انتخابات، پیشاپیش بررسی شود آخرین جزئیات از نظریه پزشکی قانونی در خصوص پدر و مادر بابک خرمدین گزارش تصویری| جشن تکلیف سیاسی دختران رأی اولی اسمی که از شناسنامه خط می‌خورد، غمی که می‌ماند  ۱ فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی 
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴
کد خبر: 85596
تاریخ انتشار: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی:

۱۶۱ یادواره و آبروی محله در استان مرکزی برگزار شد

محمدی گفت: در طی یک سال گذشته بیش از ۱۶۱ یادواره و آبروی محله در سطح استان برگزار شد که با ابتکارات بسیجیان در شرایط کرونایی بازتاب خوبی به همراه داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید جواد محمدی مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی در نشست جمعی از فعالان مردمی جهاد و شهادت استان مرکزی گفت: با توجه به نقش بسیار مهم استان مرکزی در دفاع مقدس تبیین این نقش اثرگذار وحماسه هایی که توسط شهدا و رزمندگان انجام شده برای نسل جوان یک ضرورت است.

وی افزود: از آنجایی که محوریت دفاع مقدس مردمی بود و مردم نقش بسیار با اهمیتی دارند لذا تشکل های مردم نهاد یک ظرفیت کاملا مردمی هستند که رسالت مهمی در برابر فرهنگ دفاع مقدس دارند.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف ایجاد تشکل های مردم نهاد درحوزه دفاع مقدس تعلیم، تربیت و آموزش راویان و سخنوران در حوزه ایثار، جهاد و شهادت است.

وی بیان کرد: همچنین در کنار اهداف اصلی دوره های گفتمان سازی و جریان سازی در حوزه دفاع مقدس نیز انجام می شود.

محمدی گفت: اگرچه شیوع بیماری کرونا فعالیت های در راستای دفاع مقدس به شکل حضوری را تا حدودی متوقف کرده اما فعالیت در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت متوقف نشده است.

وی اضافه کرد: بسیاری از گروه های مردمی و تشکل های مردم نهاد در کنار بسیجیان در طی این مدت فعالیت های خود را به سمت خدمت رسانی و خصوصا کمکهای مومنانه هدایت کردند که برکات خوبی داشت.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه در طی یک سال گذشته بیش از ۱۶۱ یادواره و آبروی محله در سطح استان انجام شد که با ابتکارات بسیجیان در شرایط کرونایی بازتاب خوبی به همراه داشت،افزود:امیدواریم با کنترل موج بیماری کرونا و ریشه کنی آن فعالیت های حضوری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با جدیت بیشتری در سالجاری انجام شوند.

وی خاطر نشان کرد: در این برنامه که با مشارکت معاونت فرهنگی سپاه ناحیه اراک و با حضور حجت السلام شفیعیان از فعالین شبکه وارثون کشور  جمعی از فعالین مردمی استان مرکزی در شبکه مردمی وارثون مورد تقدیر و تجلیل  قرار گرفتند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار