مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۴
کد خبر: 85494
تاریخ انتشار: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
امام جمعه خنداب:

نتیجه مذاکرات باید برداشتن تمام تحریم های ظالمانه برای ملت ایران باشد

صفاهانی با اشاره به اینکه نتیجه مذاکرات باید برداشتن تمام تحریم های ظالمانه برای ملت ایران باشد گفت: یکی از اهداف برجام برداشتن تحریم ها بود متاسفانه نه تنها تحریم ها برداشته نشد بلکه بیشتر هم شده است لذا مذاکره با این دشمنان اسلام بی فایده و بی ثمر است .

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام صفاهانی ، امام جمعه خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: مقام معظم رهبری بارها در مورد مذاکرات برجام فرمودند:"من به مذاکرات برجام خوش بین نیستم و آمریکا قابل اعتماد نیست. اروپا هم مثل آمریکاست و قابل اعتماد نیستند و به دنبال منافع خودشان هستند. "

وی ادامه داد: آمریکا دشمن اسلام و انقلاب و ملت ایران است مذاکرات برجام تاکنون برای ایران اسلامی جز خسارت ثمره ای نداشته است.

صفاهانی بیان کرد: برخی از مسئولین کشور علاقه دارند مذاکرات ادامه پیدا کند لذا مسئولین باید به چند نکته توجه کنند  مذاکرات باید جدی و روشن و شفاف و هدفمند باشد، فرسایشی و وقت کشی نباشد، در مذاکرات منافع ملت ایران باید در نظر گرفته شود و نتیجه مذاکرات باید برداشتن تمام تحریم های ظالمانه برای ملت ایران باشد.اما دشمنان انقلاب به هیچ کدام از این موارد پایبند نیستند.

صفاهانی افزود: یکی از اهداف برجام برداشتن تحریم ها بود اما متاسفانه  نه تنها تحریم ها برداشته نشد بلکه بیشتر هم شده است لذا مذاکره با این دشمنان اسلام بی فایده و بی ثمر است .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار