فرماندار تفرش خبر داد

سقوط دکل در مسیر روستای کهلو تفرش+عکس

حاجی علی بیگی تفرش در خصوص سقوط دکل در مسیر روستای کهلو تفرش گفت: دکل در دست احداث توسط پیمانکار اداره مخابرات بوده که هنوز تکمیل و برق دار نشده و علت سقوط در دست بررسی است.
کد خبر: ۸۵۴۸۷ تاریخ انتشار: ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲

به گزارش دیار آفتاب؛ عبدالرضا حاجی علی بیگی فرماندار تفرش در گفتگو با ندای تفرش در خصوص سقوط دکل در مسیر روستای کهلو تفرش گفت: دکل در دست احداث توسط پیمانکار اداره مخابرات بوده که هنوز تکمیل و برق دار نشده و علت سقوط در دست بررسی است.

حاجی علی بیگی اظهار کرد: احتمال بر این است که به علت شدت تندبادی که در روزهای گذشته بود، دکل سقوط کرده باشد. پیمانکار هنوز دکل را تحویل مخابرات نداده و در اختیار مخابرات نبوده است. بر اساس بررسی های موجود از دکل، سرقتی انجام نشده است‌.

وی ادامه داد: اداره مخابرات، پیمانکار را فراخوانی کرده است تا مشکل موجود برطرف شود.

فرماندار تفرش با بیان این مطلب تامین برق دکل در حوزه استحفاظی نوبران ساوه بوده است، اضافه کرد: به دلیل جلوگیری از سرقت دکل، دستور بر تخلیه دکل از محل داده شده است تا اقدامات فنی آن انجام شود.

حاجی علی بیگی در خصوص علت ایجاد دکل گفت: دکل به منظور تامین آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت 2G شرکت همراه اول در سطح منطقه، احداث شده است. از سه ماه پیش کار احداث دکل آغاز شده است. محل احداث دکل در تفرش و ۹۰ درصد خدمات دهی دکل برای بخش نوبران شهرستان ساوه بوده است.

وی خاطر نشان کرد: اعتبارات احداث سایت از اعتبارات داخلی شرکت مخابرات و تامین برق دکل از تعهدات شرکت برق شهرستان ساوه بوده است.