آمریکا: مذاکرات وین ثمربخش بوده اما هنوز مسائل مهمی باقی مانده است حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات عامل مهم مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه است جمع آوری ۱ میلیون سند رسمی در حوزه دفاع مقدس از نقش استان مرکزی در هشت سال جنگ تحمیلی دیده شدن چهره ای مرموز در سطح سیاره سرخ ضرورت تعریف یک کارویژه فرهنگی برای یادمان های دفاع مقدس و شهدا/ اقدامات استان مرکزی در حوزه کنگره شهدای بسیار امیدبخش است سرنوشت کشور وابسته به کار مردم در روز جمعه است/ مشکل کمبود تعرفه در روز انتخابات، پیشاپیش بررسی شود آخرین جزئیات از نظریه پزشکی قانونی در خصوص پدر و مادر بابک خرمدین گزارش تصویری| جشن تکلیف سیاسی دختران رأی اولی اسمی که از شناسنامه خط می‌خورد، غمی که می‌ماند  ۱ فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی 
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۳
کد خبر: 85487
تاریخ انتشار: ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
فرماندار تفرش خبر داد

سقوط دکل در مسیر روستای کهلو تفرش+عکس

حاجی علی بیگی تفرش در خصوص سقوط دکل در مسیر روستای کهلو تفرش گفت: دکل در دست احداث توسط پیمانکار اداره مخابرات بوده که هنوز تکمیل و برق دار نشده و علت سقوط در دست بررسی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ عبدالرضا حاجی علی بیگی فرماندار تفرش در گفتگو با ندای تفرش در خصوص سقوط دکل در مسیر روستای کهلو تفرش گفت: دکل در دست احداث توسط پیمانکار اداره مخابرات بوده که هنوز تکمیل و برق دار نشده و علت سقوط در دست بررسی است.

حاجی علی بیگی اظهار کرد: احتمال بر این است که به علت شدت تندبادی که در روزهای گذشته بود، دکل سقوط کرده باشد. پیمانکار هنوز دکل را تحویل مخابرات نداده و در اختیار مخابرات نبوده است. بر اساس بررسی های موجود از دکل، سرقتی انجام نشده است‌.

وی ادامه داد: اداره مخابرات، پیمانکار را فراخوانی کرده است تا مشکل موجود برطرف شود.

فرماندار تفرش با بیان این مطلب تامین برق دکل در حوزه استحفاظی نوبران ساوه بوده است، اضافه کرد: به دلیل جلوگیری از سرقت دکل، دستور بر تخلیه دکل از محل داده شده است تا اقدامات فنی آن انجام شود.

حاجی علی بیگی در خصوص علت ایجاد دکل گفت: دکل به منظور تامین آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت 2G شرکت همراه اول در سطح منطقه، احداث شده است. از سه ماه پیش کار احداث دکل آغاز شده است. محل احداث دکل در تفرش و ۹۰ درصد خدمات دهی دکل برای بخش نوبران شهرستان ساوه بوده است.

وی خاطر نشان کرد: اعتبارات احداث سایت از اعتبارات داخلی شرکت مخابرات و تامین برق دکل از تعهدات شرکت برق شهرستان ساوه بوده است.

captcha
آخرین اخبار