«روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن محکومیت ۳۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال با شکایت دستیاران ویلموتس/ هر دم از این باغ بری می‌رسد! سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر ممنوع شد سردار قاآنی؛ ادامه دهنده مسیر حاج قاسم در حمایت از فلسطین / ایران شریک حقیقی مقاومت فلسطین است تحریم با تحریف نمی شکند کاهش نرخ طلا و دلار جنبه روانی دارد؛ نه تحریم ها برداشته شده، نه منابع ارزی خاصی آزاد شده ۱۲ فوتی و شناسایی ۱۸۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آمریکا و اسرائیل بزرگترین ناقضان حقوق مردم فلسطین هستند سردار قاآنی: نیروی قدس سپاه الگو و شاخص مجاهدان و علاقه‌مندان فرهنگ مقاومت است سایه تاریک بی کفایتی بر سر ورزش استان مرکزی/ استادیوم امام خمینی(ره) اراک در آستانه خاموشی قرار گفت!
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷
کد خبر: 85380
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹

اولین اپلیکیشن معرفی صنایع‌دستی استان مرکزی رونمایی شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی از رونمایی اولین اپلیکیشن آموزش و معرفی رشته‌های صنایع‌دستی استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مصطفی مرزبان در آئین رونمایی از اپلیکیشن آموزش و معرفی رشته‌های صنایع‌دستی استان مرکزی اظهار کرد: اپلیکیشن دستینه با همکاری میراث‌فرهنگی، اداره ورزش و جوانان و سازمان مردم نهاد ناجیان میراث آفتاب طراحی و راه‌اندازی شده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی افزود: هدف از راه‌اندازی این اپلیکیشن، معرفی رشته‌های صنایع‌دستی جهت علاقه‌مندسازی و کارآفرینی جوانان، آموزش صنایع‌دستی به منظور افزایش سطح آگاهی، توانمندسازی و توسعه ظرفیت منابع انسانی دانش‌پایه، ماهر و مسئولیت‌پذیر جهت اشتغال در حوزه صنایع‌دستی و معرفی هنرمندان صنایع‌دستی و بازارهای هدف صنایع‌دستی به عنوان یک حوزه رقابت‌پذیر، باثبات، متوازن با رشد مستمر و پرشتاب بوده است.

وی بیان کرد: طراحی و اجرای اپلیکیشن معرفی و آموزش صنایع‌دستی به آدرس http://dastine.parsaspace.com/Dastine.apk با هدف دستیابی صنعتگران و علاقه‌مندان به آموزش صنایع‌دستی در هر زمان و هر مکان و معرفی و آموزش رشته‌های صنایع‌دستی در این سامانه به صورت محتوای تصویری(ویدئو، موشن‌گرافی و عکس) و  معرفی هنرمندان صنایع‌دستی جهت ایجاد و تسهیل بازار فروش انجام گرفت.

مرزبان افزود:«اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی به جهت افزایش ترافیک مورد نیاز اپلیکیشن و پشتیبانی برای مداومت بهره‌برداری جوانان و هنرمندان از آن، همکاری حداکثری را خواهد داشت.

در این مراسم همچنین از سامانه عرصه اشتغال محیطی نیز رونمایی شد. این سامانه بستری برای به اشتراک گذاری ایده های کارآفرینی و کسب وکار خلاق و به دنبال ارائه راهکارهایی عملی برای اشتغالزایی است.

انتهای پیام/

captcha