دلار کاهشی، قیمت خودرو افزایشی!/ افزایش قیمت ادامه دارد؟ «روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن محکومیت ۳۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال با شکایت دستیاران ویلموتس/ هر دم از این باغ بری می‌رسد! سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر ممنوع شد سردار قاآنی؛ ادامه دهنده مسیر حاج قاسم در حمایت از فلسطین / ایران شریک حقیقی مقاومت فلسطین است تحریم با تحریف نمی شکند کاهش نرخ طلا و دلار جنبه روانی دارد؛ نه تحریم ها برداشته شده، نه منابع ارزی خاصی آزاد شده ۱۲ فوتی و شناسایی ۱۸۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آمریکا و اسرائیل بزرگترین ناقضان حقوق مردم فلسطین هستند سردار قاآنی: نیروی قدس سپاه الگو و شاخص مجاهدان و علاقه‌مندان فرهنگ مقاومت است
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
کد خبر: 85379
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
مسئول بسیج طلاب استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب خبر داد؛

خدمت رسانی 25طلبه جهادی در سه بیمارستان استان مرکزی در موج چهارم کرونا

رجبی مسئول بسیج طلاب استان مرکزی از خدمت رسانی 25طلبه جهادی در بیمارستان های امیرالمومنین(ع) اراک، تامین اجتماعی شازند و مدرس ساوه در موج چهارم کرونا خبر داد.

حجت الاسلام رجبی مسئول بسیج طلاب استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص اقدامات طلاب بسیجی در موج سوم و چهارم شیوع کرونا، گفت: با آغاز موج سوم کرونا، با هماهنگی های صورت گرفته با نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی، 127 طلبه را در کلیه شهرستان های استان مرکزی اعزام کردیم.

وی افزود: این طلاب در طرحی با عنوان همیار بیمار خدمت رسانی موثری داشتند به طوری که با حضور در بیمارستان ها، در کنار بیماران حضور داشتند و با این کار از حضور یکی از اعضای خانواده بیمار که ممکن است باعث انتقال ویروس به خانواده او شود، جلوگیری می کردند.

رجبی ادامه داد: در موج چهارم شیوع کرونا نیز با هماهنگی صورت گرفته با شورای نهادهای حوزوی، فراخوانی جهت حضور طلاب جهادی در بیمارستان های امیرالمومنین(ع) اراک، تامین اجتماعی شازند و مدرس ساوه داده شد که با استقبال طلاب مواجه شد.

وی با اشاره به حضور 25طلبه در بیمارستان های گفته شده، اضافه کرد: طلاب جهادی در سه شیفت کاری از ساعت 8 صبح تا یک بامداد، خدمت رسانی می کنند.

مسئول بسیج طلاب استان مرکزی با بیان اینکه تعداد دیگری از طلاب در بخش های غسل و کفن فوت شدگان کرونایی فعال هستند، گفت: این فعالیت خصوصا در شهرستان ها و روستاهایی که نیاز بیشتری دارند یا غسال برای اموات کرونایی ندارند با جدیت بیشتری دنبال می شود. همچنین نماز فوت شدگان کرونایی را این طلبه ها بر عهده دارند.

انتهای پیام/

captcha