اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳
کد خبر: 85356
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب:

18 واحد صنفی متخلف در خنداب پلمپ شدند

محمدی گفت: طی دو هفته گذشته با همکاری اداره صنعت و معدن ، اداره اماکن نیروی انتظامی و شبکه بهداشت از 286 واحد صنفی نظارت به عمل آمد که 84 واحد اخطاریه دریافت کردند و 18 واحد متخلف پلمپ شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ عباس محمدی رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: طی دو هفته گذشته به علت قرار گرفتن شهرستان خنداب در وضعیت قرمز کرونایی تمامی مشاغل گروه های 2 و 3 و 4 تعطیل شدند و در حال حاضر این محدودیت ها تا آخر هفته جاری ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه گفت:طی دو هفته گذشته با همکاری اداره صنعت و معدن ، اداره اماکن نیروی انتظامی و شبکه بهداشت از 286 واحد صنفی نظارت به عمل آمد که 84 واحد اخطاریه دریافت کردند و 18 واحد متخلف پلمپ شدند.

محمدی در ادامه بیان کرد: کسبه و اصناف خنداب در مسائلی مانند سیل و زلزله و کمک مومنانه و.. حضور فعال داشتند در حال حاضر که کسبه و اصناف به خاطر ویروس کرونا در قسمت های مختلف خدماتی، توزیع و تولید متضرر شده اند از مسئولین دولتی انتظار داریم از قشر اصناف حمایت کنند یا تسهیلات تخصیص داده شود و یا معوقات بخشیده شوند و یا حداقل 6 ماه تمدید شود تا کسبه توانایی پرداخت را داشته باشند.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: 2100 واحد صنفی فعال در شهرستان خنداب داریم ، بازرسین و کارمندان اتاق اصناف مخصوصا از زمان پیدایش ویروس کرونا همواره در کنار شبکه بهداشت بودند و همکاری کرده اند از مسئولین مربوطه درخواست داریم بازرسین و کارمندان اتاق اصناف که در معرض خطرقرار دارند و روزانه با قشر زیادی برخورد می کنند در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار