دلار کاهشی، قیمت خودرو افزایشی!/ افزایش قیمت ادامه دارد؟ «روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن محکومیت ۳۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال با شکایت دستیاران ویلموتس/ هر دم از این باغ بری می‌رسد! سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر ممنوع شد سردار قاآنی؛ ادامه دهنده مسیر حاج قاسم در حمایت از فلسطین / ایران شریک حقیقی مقاومت فلسطین است تحریم با تحریف نمی شکند کاهش نرخ طلا و دلار جنبه روانی دارد؛ نه تحریم ها برداشته شده، نه منابع ارزی خاصی آزاد شده ۱۲ فوتی و شناسایی ۱۸۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آمریکا و اسرائیل بزرگترین ناقضان حقوق مردم فلسطین هستند سردار قاآنی: نیروی قدس سپاه الگو و شاخص مجاهدان و علاقه‌مندان فرهنگ مقاومت است
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۶
کد خبر: 85356
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب:

18 واحد صنفی متخلف در خنداب پلمپ شدند

محمدی گفت: طی دو هفته گذشته با همکاری اداره صنعت و معدن ، اداره اماکن نیروی انتظامی و شبکه بهداشت از 286 واحد صنفی نظارت به عمل آمد که 84 واحد اخطاریه دریافت کردند و 18 واحد متخلف پلمپ شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ عباس محمدی رئیس اتاق اصناف شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: طی دو هفته گذشته به علت قرار گرفتن شهرستان خنداب در وضعیت قرمز کرونایی تمامی مشاغل گروه های 2 و 3 و 4 تعطیل شدند و در حال حاضر این محدودیت ها تا آخر هفته جاری ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه گفت:طی دو هفته گذشته با همکاری اداره صنعت و معدن ، اداره اماکن نیروی انتظامی و شبکه بهداشت از 286 واحد صنفی نظارت به عمل آمد که 84 واحد اخطاریه دریافت کردند و 18 واحد متخلف پلمپ شدند.

محمدی در ادامه بیان کرد: کسبه و اصناف خنداب در مسائلی مانند سیل و زلزله و کمک مومنانه و.. حضور فعال داشتند در حال حاضر که کسبه و اصناف به خاطر ویروس کرونا در قسمت های مختلف خدماتی، توزیع و تولید متضرر شده اند از مسئولین دولتی انتظار داریم از قشر اصناف حمایت کنند یا تسهیلات تخصیص داده شود و یا معوقات بخشیده شوند و یا حداقل 6 ماه تمدید شود تا کسبه توانایی پرداخت را داشته باشند.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: 2100 واحد صنفی فعال در شهرستان خنداب داریم ، بازرسین و کارمندان اتاق اصناف مخصوصا از زمان پیدایش ویروس کرونا همواره در کنار شبکه بهداشت بودند و همکاری کرده اند از مسئولین مربوطه درخواست داریم بازرسین و کارمندان اتاق اصناف که در معرض خطرقرار دارند و روزانه با قشر زیادی برخورد می کنند در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند .

انتهای پیام/

captcha