دلار کاهشی، قیمت خودرو افزایشی!/ افزایش قیمت ادامه دارد؟ «روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن محکومیت ۳۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال با شکایت دستیاران ویلموتس/ هر دم از این باغ بری می‌رسد! سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر ممنوع شد سردار قاآنی؛ ادامه دهنده مسیر حاج قاسم در حمایت از فلسطین / ایران شریک حقیقی مقاومت فلسطین است تحریم با تحریف نمی شکند کاهش نرخ طلا و دلار جنبه روانی دارد؛ نه تحریم ها برداشته شده، نه منابع ارزی خاصی آزاد شده ۱۲ فوتی و شناسایی ۱۸۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آمریکا و اسرائیل بزرگترین ناقضان حقوق مردم فلسطین هستند سردار قاآنی: نیروی قدس سپاه الگو و شاخص مجاهدان و علاقه‌مندان فرهنگ مقاومت است
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
کد خبر: 85341
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵

وکیلی: دولت روحانی آبرویی برای اصلاح‌طلبان نگذاشته است

مدیر مسئول روزنامه اصلاح‌طلب ابتکار با تأکید بر اینکه دولت حسن روحانی آبرویی برای اصلاح‌طلبان نگذاشته است، نوشت: هیچ دولتی مانند این دولت این هنر را نداشت که ۲۵میلیون رأی را در عرض چند ماه به دو، سه میلیون برساند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در فاصله دو ماه مانده به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اصلی‌ترین دغدغه فعالان سیاسی جریان اصلاحات، سرخوردگی و دلسردی بدنه اجتماعی‌شان است؛ سرخوردگی‌ای که بسیاری از اصلاح‌طلبان عامل اصلی آن را عملکرد اقتصادی دولت روحانی به‌ویژه در چهار سال دوم قلمداد می‌کنند.

در آخرین اظهارنظرات از این دست، محمدعلی وکیلی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی دهم و مدیر مسئول روزنامه اصلاح‌طلب «ابتکار» در سرمقاله روزنامه متبوعش به بیان تبعات حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در انتخابات‌های 92 و 96 پرداخته است.

بیشتر بخوانید

وی در تشریح وضعیت سیاسی جریان اصلاحات و کاهش مقبولیت اصلاح‌طلبان میان بدنه اجتماعی‌شان نوشته است: با وجود تقلاهای بی‌اثر، شاید اصلاح‌طلبان در این انتخابات بروند هواخوری و موضوعیت خاصی در این انتخابات پیدا نکنند، راستش تقلای بی‌مورد می‌کنیم؛ دولت حسن روحانی آبرویی برای اصلاح‌طلبان نگذاشته است.

وکیلی در ادامه با تأکید بر اینکه هیچ دولتی مانند این دولت این هنر را نداشت که 25میلیون رأی را در عرض چند ماه برساند به دو، سه میلیون، خاطرنشان کرده است: به‌رغم نظر امثال واعظی، تنها سرمایه اصلاح‌طلبان، یعنی مردم، قربانی بی‌کفایتی این دولت شده است، خودکرده را تدبیر نیست، تصمیم خودمان بود و اکنون نیز هزینه آن را باید تحمل کنیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین با انتقاد از اظهارنظرات اخیر اطرافیان رئیس جمهور علیه اصلاح‌طلبان عنوان کرده است: طعنه‌ها و کنایه‌های نامروتانه امثال واعظی و آشنا نیز بخشی از این هزینه‌های دولت روحانی برای اصلاح‌طلبان است. ما خسارت این دولت را به مردم بدهکاریم! اصلاح‌طلبان به‌لحاظ موقعیت گرفتار دوسرباخت هستند، در این مدت توان رفع سوءتفاهم حاکمیت را نداشتند بنابراین گپ حاکمیت و اصلاح‌طلبان عمیق‌تر از قبل شد، از سویی دیگر تنها سرمایه آنان یعنی مردم در مسلخ خودشیفتگی دولت حسن روحانی به باد رفت.

انتهای پیام/+

captcha