ظریف و امضایی پر ابهام+ عکس نوشت حضور در اغتشاشات تنها سابقه اجرایی تاج زاده+ عکس نوشت کدخدایی: کسانی که قبلا صلاحیت‌شان تائید نشده، در انتخابات ثبت‌نام نکنند کدام گروه های شغلی و سنی واکسن زده اند/واکسیناسیون عمومی از پاییز حضور پرشور مردم در انتخابات از نشانه‌های مقاومت است/ جریان سازش یک فرصت‌سوزی برای فلسطین بود سازوکار واکسیناسیون در استان سریع‌تر و چابک‌تر شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز /استان مرکزی رتبه اول کشور دربستری ها ابتلای 56799 نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی 437 مورد مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته مالیات‌ گرفته شده توسط دولت برای خود بورس خرج می‌شود؟! زحمات کادر درمان در سونامی چهارم کرونا شاهکار بود/ مرکزی جزو استان های پیشرو در واکسیناسیون است رفع تصرف از اراضي دولتی در کمیجان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۴
کد خبر: 85325
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶

ماجرای کلیپ اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت! + عکس

کلیپی در فضای مجازی از اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت در حال دست به دست شدن است. کلیپی که برخی آن را به استان گیلان نسبت داده اند اما اصل ماجرا چیز دیگری است!

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  ۸دی،  کلیپی در فضای مجازی از اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت در حال دست به دست شدن است. کلیپی که برخی آن را به استان گیلان نسبت داده اند اما اصل ماجرا چیز دیگری است!

“سجاد ستوده” فعال رسانه و فضای مجازی در این رابطه در رشته استوری نوشته است: “دو ماجرای مختلف رخ داده است. اتفاق اول درباره هتک حرمت یک روحانی در بندرکیاشهر است که عاملش بازداشت شد و مصاحبه فرمانده ناجا هم در همین رابطه است.

بیشتر بخوانید:

اتفاق دوم پیرامون انتشار فیلم سیلی خوردن یک فرد ملبس به لباس روحانیت است که ظواهر کلیپ نشان از ساختگی بودن آن دارد.”

این فعال رسانه متذکر شد:  “روحانی محترم حادثه کیاشهر سید نیست در حالی که فرد ملبس در کلیپ مذکور عمامه مشکی به سر دارد!

این در حالی است که همزمانی پخش گسترده این کلیپ و انتشار مصاحبه فرمانده محترم نیروی انتظامی گیلان، موجب بروز این موضوع شده که این مصاحبه پیرامون این کلیپ است که بررسی ها حاکی از نادرست بودن این فرضیه است.”

گفتنی است روحانی که در بندرکیاشهر مورد هتک حرمت قرار گرفته “حجت الاسلام طیبی” امام جمعه آستانه اشرفیه است.

حجت‌الاسلام‌ “احمد طیبی” در این رابطه می‌گوید: ساعت  ۲۱:۲۵ دقیقه روز جمعه در بندر کیاشهر وارد یک میوه فروشی شدم که متأسفانه در همین حال یک جوان ۲۴ ساله از پشت سر عمامه مرا برداشته و متواری شد.

امام جمعه آستانه اشرفیه افزود: بعد از این اتفاق بنده با نیروی انتظامی تماس گرفته و پس از شرح ماجرا، آن فرد دستگیر و به نیروی انتظامی منتقل شد.

طیبی ادامه داد: پس از حضور در نیروی انتظامی و دیدار چهره به چهره این فرد خاطی که پدر و مادر وی از چهره‌های متدین کیاشهر هستند، اظهار ندامت کرده و علت این حادثه را مصرف مواد مخدر عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: حفظ حرمت همه افراد جامعه واجب بوده ولی بنده از حق خود گذشته و این فرد را بخشیدم ولی دادستان به عنوان مدعی‌العموم با او چه برخوردی می‌کند را نمی‌دانم.

انتهای پیام 

captcha