ظریف و امضایی پر ابهام+ عکس نوشت حضور در اغتشاشات تنها سابقه اجرایی تاج زاده+ عکس نوشت کدخدایی: کسانی که قبلا صلاحیت‌شان تائید نشده، در انتخابات ثبت‌نام نکنند کدام گروه های شغلی و سنی واکسن زده اند/واکسیناسیون عمومی از پاییز حضور پرشور مردم در انتخابات از نشانه‌های مقاومت است/ جریان سازش یک فرصت‌سوزی برای فلسطین بود سازوکار واکسیناسیون در استان سریع‌تر و چابک‌تر شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز /استان مرکزی رتبه اول کشور دربستری ها ابتلای 56799 نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی 437 مورد مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته مالیات‌ گرفته شده توسط دولت برای خود بورس خرج می‌شود؟! زحمات کادر درمان در سونامی چهارم کرونا شاهکار بود/ مرکزی جزو استان های پیشرو در واکسیناسیون است رفع تصرف از اراضي دولتی در کمیجان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۴
کد خبر: 85322
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
نماینده نداجا در استان مرکزی:

ایستادگی ناوشکن های ایرانی مقابل نیروی دریایی آمریکا عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاند

عباسی گفت:رویارویی ناوشکن سهند و سبلان و ناوچه جوشن در مقابل با استکبار و زیاده خواهی‌های آمریکا عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاندند و موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی و ملت همیشه قهرمان ایران شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ ناخدا دوم محمد عباسی نماینده نداجا در استان مرکزی در دیدار با مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی به مناسبت گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ۲۹ فروردین علاوه براینکه یادآور رشادت‌های ارتش جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف دفاعی کشور است و این نقش از پیروزی انقلاب تا دفاع مقدس و صحنه های مختلف همواره چشمگیر بوده همچنین تداعی کننده رویارویی ناوگان نیروی دریایی ارتش با نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس هم است.

وی افزود: در این رویارویی ناوشکن سهند و سبلان و ناوچه جوشن در مقابل با استکبار و زیاده خواهی‌های آمریکا ایستادند و عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاندند و موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی و ملت همیشه قهرمان ایران شدند.

نماینده نداجا در استان مرکزی اظهار کرد: عملکرد ارتش اسلامی در طول 42 سال عملکردی درخشان است و به وضوح نشان می دهد که ارتش مرد روزهای سخت است و اعتقاد داریم این نیروی مقتدر برای روزهای سخت و دفاع همه جانبه از ایران اسلامی و این آب و خاک آموزش دیده و آماده به رزم است.

وی ادامه داد: امروز نیروهای مسلح دست در دست یکدیگر و در سایه هدایت های فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) با تمام توان خواب را از چشمان دشمنان و متجاوزان گرفته اند.

عباسی اضافه کرد: استان مرکزی با توجه به اینکه دریا ندارد و از دریا نیز فاصله دارد ولی شهدای عزیز و گرانقدری تقدیم نیروی دریایی راهبردی ارتش کرده که نیاز به معرفی برای نسل جوان دارند.

وی گفت: شهدای شاخص نیروی دریایی همچون شهید امیر دریادار علی زارع نعمتی فرمانده دوم ناوچه جوشن، شهید امیر دریادار دوم ابراهیم حرآبادی افسر عملیات ناوچه جوشن و شهید امیردریاداردوم تکاور ابوالفضل عباسی و شهید ناوسروان تکاور اسماعیل شعبانی از شهدای مدافع خرمشهر و شهید دشتی ساسانی و  شهید سید محمد حسینی از پرسنل ناوچه پیکان از افتخارات نیروی دریایی راهبردی ارتش در استان مرکزی هستند که همچون سند عزت و سربلندی در کارنامه پرافتخار نیروی دریایی راهبردی ارتش می درخشند.

نماینده نداجا در استان مرکزی خاطر نشان کرد: با توجه به ماموریت ها و موقعیت نبرد نیروی دریایی در دفاع مقدس و نقش آفرینی آنها در دریا اکثر شهدای نداجا به علت موقعیت نبردشان جاویدالاثر هستند و استان مرکزی در نیروی دریایی۲۴ شهید  در ۸ سال دفاع مقدس تقدیم به آرمان ها و ارزشهای انقلاب اسلامی کرده که یاد و خاطره همه آنها و ۶۲۰۰ شهید والامقام استان مرکزی را گرامی می داریم.

انتهای پیام/ 

captcha