کدخدایی: کسانی که قبلا صلاحیت‌شان تائید نشده، در انتخابات ثبت‌نام نکنند کدام گروه های شغلی و سنی واکسن زده اند/واکسیناسیون عمومی از پاییز حضور پرشور مردم در انتخابات از نشانه‌های مقاومت است/ جریان سازش یک فرصت‌سوزی برای فلسطین بود سازوکار واکسیناسیون در استان سریع‌تر و چابک‌تر شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز /استان مرکزی رتبه اول کشور دربستری ها ابتلای 56799 نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی 437 مورد مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته مالیات‌ گرفته شده توسط دولت برای خود بورس خرج می‌شود؟! زحمات کادر درمان در سونامی چهارم کرونا شاهکار بود/ مرکزی جزو استان های پیشرو در واکسیناسیون است رفع تصرف از اراضي دولتی در کمیجان اصلاح‌طلبان تا کم می‌آورند به کارگزاران اتهام می‌زنند/ کل کارنامه روحانی به‌پای اصلاحات است/ یک نفرت ملی علیه روحانی شکل‌گرفته است/ ساده‌لوحی آشنا باعث انتشار فایل صوتی ظریف شد/ اصلاح‌طلبان به محسن هاشمی حسادت می‌کنند تشکیل بسیج سازندگی حاصل اندیشه والای مقام معظم رهبری برای هویت بخشیدن به جوانان است/توزیع ۸۵۰ سری جهیزیه بین زوج های جوان در استان مرکزی
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
کد خبر: 85313
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴

راز قتل مرد خميني در تحقيقات علمي كارآگاهان پليس برملا شد

راز قتل مردي كه در منزل پدري خود در يكي از محله هاي شهرستان خمين با شليك گلوله به قتل رسيده بود با استفاده از تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس اين شهرستان بر ملا شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "بهزاد فكوري" فرمانده انتظامي شهرستان خمين گفت: در روزهاي پاياني بهمن ماه سال گذشته در پي وقوع قتل مردي 48 ساله با شليك گلوله در منزل پدري خود در يكي از محله هاي شهرستان خمين، پيگيري موضوع به صورت ويژه در دستور كار كارآگاهان پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران با بكار گيري روش هاي علمي و در تحقيقاتي تخصصي به سرنخ هايي از دست داشتن همسر مقتول در اين قتل ، دست يافتند كه با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي ، او براي انجام بازجوئي به پليس آگاهي احضار شد.

وي ادامه داد : همسر مقتول با مشاهده دلايل و مستندات موجود در پرونده لب به بيان حقايق گشود و چنين اذعان داشت كه به دليل اختلافات خانوادگي با همكاري فردي كه از مدتي پيش با او آشنا شده همسرش را به قتل رسانده است .

فرمانده انتظامي شهرستان خمين خاطر نشان كرد: با توجه به ارائه دلايل معتبر مبني بر انجام قتل از سوي همدست همسر مقتول كارآگاهان در عملياتي اين فرد را نيز شناسايي دستگير و به يگان انتظامي منتقل كردند.

وي اظهار داشت:فرد دستگير شده كه مردي 41 ساله است در ابتدا منكر هر گونه بزه انتسابي بود ولي در نهايت در برابر ادله هي و مستندات قانوني پليس در نهايت به طرح نقشه قتل با مشاركت همسر مقتول و سپس تهيه سلاح و ارتكاب اين قتل اعتراف كرد.

سرهنگ فكوري ادامه داد: در ادامه تحقيقات پليس يك قبضه سلاح كلت كمري كه در اين قتل مورد استفاده بود در بازرسي از منزل قاتل كشف شد.

وي در پايان بر تاكيد بر اين كه هيچ گونه اعمال خلاف قانون و هنجار شكنانه اي از چشمان تيز بين پليس و قانون دور نخواهد ماند افزود: متهمان دستگير شده در اين عمليات با تشكيل پرنده به دساتگاه قضائي معرفي و جهت سير مراحل قانوني با صدور قرار روانه زندان شدند .

انتهای پیام/