فدراسیون فوتبال: برانکو « هیچ‌وقت» مربی تیم ملی ایران نمی‌شود ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور ابلاغ شد شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری طبق اختیارات قانونی است جهادگران بسیجی خدمت مخلصانه را به عنوان یک عمل صالح می دانند بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد جزئیاتی از طرح جدید توزیع سیم کارت دانش‌آموزی روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است حرکت رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده است/ تغییر موازنه‌ قوا در مساله فلسطین به نفع دنیای اسلام رژیم صهیونیستی مجسمه شیطان است
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۳
کد خبر: 85209
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
مسئول جهادگران بسیج دانشجویی استان در گفتگو با دیارآفتاب مطرح کرد

آماده سازی 72 تخت بیمارستانی، جهت پذیرش بیماران کرونایی در اراک/ارائه خدمات به بیمارن توسط جهادگران و دانشجویان بسیجی

میقانی مسئول جهادگران بسیج دانشجویی استان، گفت: پس از تکمیل ظرفیت سه بیمارستان در اراک و درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی از بسیج دانشجویی، سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی با 72 تخت بیمارستانی، جهت پذیرش بیماران کرونایی تجهیز و راه اندازی شد.

محمدصادق میقانی جهادگر عرصه سلامت و مسئول جهادگران بسیج دانشجویی استان در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به تجهیز سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی جهت پذیرش بیماران کرونا مثبت، گفت: این اتفاق پس از پر شدن سه بیمارستان امیرالمومنین(ع)، امیرکبیر، ولیعصر(عج) و با درخواست ریاست دانشگاه علوم پزشکی اراک از بسیج دانشجویی این دانشگاه صورت گرفت.

وی افزود: دکتر جمالیان یکشنبه شب-22فرودین ماه- از بسیج دانشجویی دانشگاه درخواست راه اندازی این مرکز را داشت که به همت نیروهای بسیج دانشجویی و جهادگران عرصه سلامت، پس از چهار روز، این مرکز با 72 تخت بیمارستانی راه اندازی شد و پیش بینی می شود از امروز پنجشنبه پذیرای بیماران کرونا مثبت باشیم.

مسئول جهادگران بسیج دانشجویی استان گفت: تقریبا می توان گفت سالن ورزشی دانشگاه به یک بخش بیمارستانی تبدیل شده و هر امکانی در بخش بیمارستانی وجود دارد، اینجا تدارک دیده شده است. از دستگاه اکسیژن ساز، تا داروهای مورد نیاز و هر چه یک بیمار کرونایی نیاز داشته باشد در اینجا فراهم است.

میقانی تصریح کرد: پیش از این درخواست، این سالن ورزشی نقاهتگاه بیماران کرونایی بود و افرادی که می بایست دوران نقاهت خود را طی کنند به اینجا می آمدند که از امروز، پذیرای بیماران کرونایی هستیم.

مسئول قرارگاه جهادی مهاجر، اضافه کرد: تخت های مورد نیاز جهت پذیرش بیماران را ارتش استان کمک کرده ولی بقیه تجهیزات را بسیج دانشجویی و با هماهنگی های صورت گرفته آماده کرده است.

وی با بیان اینکه کلیه نیروهایی که در این بخش خدمت می کنند را جهادگران عرصه سلامت تشکیل می دهند، گفت: سپاه استان هفت نیروی خود را به اینجا اختصاص داد و بقیه نیروها را جهادگران و دانشجویان بسیجی که قبلا در سانتر کرونا خدمت می کردند، تشکیل می دهند.

گزارش تصویری| آماده سازی سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی جهت پذیرش بیماران کرونا مثبت

انتهای پیام/

captcha