کدخدایی: کسانی که قبلا صلاحیت‌شان تائید نشده، در انتخابات ثبت‌نام نکنند کدام گروه های شغلی و سنی واکسن زده اند/واکسیناسیون عمومی از پاییز حضور پرشور مردم در انتخابات از نشانه‌های مقاومت است/ جریان سازش یک فرصت‌سوزی برای فلسطین بود سازوکار واکسیناسیون در استان سریع‌تر و چابک‌تر شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز /استان مرکزی رتبه اول کشور دربستری ها ابتلای 56799 نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی 437 مورد مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته مالیات‌ گرفته شده توسط دولت برای خود بورس خرج می‌شود؟! زحمات کادر درمان در سونامی چهارم کرونا شاهکار بود/ مرکزی جزو استان های پیشرو در واکسیناسیون است رفع تصرف از اراضي دولتی در کمیجان اصلاح‌طلبان تا کم می‌آورند به کارگزاران اتهام می‌زنند/ کل کارنامه روحانی به‌پای اصلاحات است/ یک نفرت ملی علیه روحانی شکل‌گرفته است/ ساده‌لوحی آشنا باعث انتشار فایل صوتی ظریف شد/ اصلاح‌طلبان به محسن هاشمی حسادت می‌کنند تشکیل بسیج سازندگی حاصل اندیشه والای مقام معظم رهبری برای هویت بخشیدن به جوانان است/توزیع ۸۵۰ سری جهیزیه بین زوج های جوان در استان مرکزی
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
کد خبر: 85085
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
رئیس اتاق اصناف فراهان:

6 واحد صنفی متخلف در فراهان پلمپ شد

رئیس اتاق اصناف فراهان گفت: برای تعطیلی اصناف، هفت گروه بر اجرای این محدودیت نظارت می‌کنند که در این مدت 6 واحد صنفی متخلف از گروه 2،3 و 4 در فراهان پلمپ شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمودی جاه، رئیس اتاق اصناف فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: تمام واحدهای صنفی به غیر از مشاغل گروه یک در فراهان به دلیل وضعیت قرمز شیوع کرونا از 19 فروردین ماه تعطیل اعلام شده است.

وی افزود: برای تعطیلی اصناف، هفت گروه بر اجرای این محدودیت نظارت می‌کنند که در این مدت 6 واحد صنفی متخلف از گروه 2،3 و 4 در فراهان پلمپ شده است.

محمودی جاه اظهارکرد: براساس ابلاغ مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا و با توجه به وضعیت قرمز فراهان، گروه های شغلی دو، سه و چهار از جمله مراکز خرید و تجاری و فعالیت دستفروشان این شهرستان نیز تعطیل است.

رئیس اتاق اصناف فراهان گفت: به همین منظور گروه های نظارتی اماکن ناجا، بهداشت، سازمان صمت و اصناف با رعایت پروتکل های بهداشتی بر تعطیلی بازار نظارت خواهند کرد و با خاطیان برخورد می شود.

وی خاطرنشان کرد: اصناف برای اجرای این طرح، همکاری و همراهی خوبی دارند به همین منظور از همه آنها جهت تعطیلی بازار قدردانی می شود چرا که با این اقدام از شیوع بیشتر کرونا در شهرستان جلوگیری می شود.

انتهای پیام/

captcha