ساخت ۳۵ واحد مسکونی در مناطق کم برخوردار در دستور کار جهادگران بسیج سازندگی اراک قرار دارد دلار کاهشی، قیمت خودرو افزایشی!/ افزایش قیمت ادامه دارد؟ «روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن محکومیت ۳۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال با شکایت دستیاران ویلموتس/ هر دم از این باغ بری می‌رسد! سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر ممنوع شد سردار قاآنی؛ ادامه دهنده مسیر حاج قاسم در حمایت از فلسطین / ایران شریک حقیقی مقاومت فلسطین است تحریم با تحریف نمی شکند کاهش نرخ طلا و دلار جنبه روانی دارد؛ نه تحریم ها برداشته شده، نه منابع ارزی خاصی آزاد شده ۱۲ فوتی و شناسایی ۱۸۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آمریکا و اسرائیل بزرگترین ناقضان حقوق مردم فلسطین هستند
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۷
کد خبر: 85035
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
در مرحله دوم فعالیت قرارگاه های شهید سلیمانی انجام شد؛

تشکیل ۱۲ قرارگاه شهری و روستای برای مقابله با کرونا در تفرش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: در مرحله دوم قرارگاه شهید سلیمانی، 12 قرارگاه شامل 6 شهری و 6 روستایی تشکیل شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ دوم پاسدار سید محمد مهدی میرهادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با ندای تفرش در خصوص مرحله دوم فعالیت قرارگاه های شهید سلیمانی تفرش گفت: در مرحله اول قرارگاه شهید سلیمانی محله محور 7 قرارگاه شهری و یک قرارگاه روستایی با محوریت 4 کمیته معنویت افزایی، خدمات دهی به نیازمندان، رصد، شناسایی و پیگیری مبتلایان کرونا در محله و کمک به مبتلایان، نظارت بر رعایت پروتکلها توسط اصناف (کسبه های محله) تشکیل شده است.

میرهادی اظهار کرد: در مرحله دوم قرارگاه شهید سلیمانی، 12 قرارگاه شامل 6 شهری و 6 روستایی تشکیل شده است.

وی افزود: با توجه به وضعیت رخ داده در شهرستان بعد از تعطیلات 14 روزه نوروزی که ناشی از عدم رعایت پروتکل ها توسط برخی از میهمانان و برخی از همشهریان بود، رنگ بندی وضعیت شهرستان به رنگ قرمز و هشدار جدی رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به اینکه، در پیک چهارم کرونا قرارگاه ها مجددا راه اندازی و به خدمت رسانی به همشهریان در سطح شهر و روستا می پردازند، ادامه داد: از همه همشهریان تقاضا داریم که کمال همکاری را با این قرارگاهها داشته باشند و دست دست بهم دهند تا ریشه کنی این ویروس منحوس انجام شود.

میرهادی خاطر نشان کرد: توزیع ماسک در قرارگاه ها، ضدعفونی معابر، ارتباط با بیماران کرونایی، راه اندازی کارگاه های تولید گان و دستکش در این قرارگاه ها انجام می شود.

انتهای پیام/

captcha