آمریکا: مذاکرات وین ثمربخش بوده اما هنوز مسائل مهمی باقی مانده است حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات عامل مهم مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه است جمع آوری ۱ میلیون سند رسمی در حوزه دفاع مقدس از نقش استان مرکزی در هشت سال جنگ تحمیلی دیده شدن چهره ای مرموز در سطح سیاره سرخ ضرورت تعریف یک کارویژه فرهنگی برای یادمان های دفاع مقدس و شهدا/ اقدامات استان مرکزی در حوزه کنگره شهدای بسیار امیدبخش است سرنوشت کشور وابسته به کار مردم در روز جمعه است/ مشکل کمبود تعرفه در روز انتخابات، پیشاپیش بررسی شود آخرین جزئیات از نظریه پزشکی قانونی در خصوص پدر و مادر بابک خرمدین گزارش تصویری| جشن تکلیف سیاسی دختران رأی اولی اسمی که از شناسنامه خط می‌خورد، غمی که می‌ماند  ۱ فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی 
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۱
کد خبر: 84934
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
فرماندار اعلام کرد:

خنداب در وضعیت قرمز کرونا/ حضور کارکنان در ادارات با تشخیص مدیر دستگاه هاست

خزایی پور گفت: به علت شرایط قرمزکرونا ، ورودی و خروجی شهرستان توسط نیروهای هلال احمر و بسیج در کنار نیروی انتظامی کنترل می شود و اجازه ورود پلاک های غیر بومی به داخل شهرستان را نخواهیم داد شهروندان در صورت ضرورت برای ورود و خروج با پلاک غیر بومی باید با مراجعه به فرمانداری برگ تردد دریافت کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسن خزائی پور ، فرماندار شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: شهرستان خنداب در وضعیت قرمز کرونا  قرار دارد بر همین اساس موظف هستیم  به ناچار محدودیت هایی را علی رغم میل باطنی اجرا کنیم .

وی در ادامه گفت: در حوزه صنعت و معدن و اتاق اصناف به جز گروه شغلی یک، تمامی گرو های شغلی محدودیت فعالیت دارند. از هفته قبل وضعیت شهرستان نارنجی بود و این محدودیت برای گرو های شغلی سه و چهار ایجاد شده بود  اما در وضعیت قرمز گروه های شغلی دو نیر تعطیل شدند.

خرزائی پور بیان کرد: برخی از  گرو های شغلی  مانند: پاساژهای شهری،بازار سرپوشیده ، مراکز خرید بزرگ و.. در شهرهای بزرگ صدق می کند  اما آنچه که در شهرستان داریم آتلیه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها ،مصالح ساختمانی، مبل و صندلی، آموزش رانندگی،  آرایشگا ه های مردانه و زنانه و.. در شرایط قرمز حق فعالیت ندارند.

فرماندار خنداب تصریح کرد: فعالیت در مساجد  و برگزاری مراسم عزا و عروسی در شهرستان ممنوع است سعی می کنیم از قوه قهریه استفاده نکنیم  اما اگر در جایی قانون شکنی انجام شود در راستای حفظ سلامت مرد م برخی اوقات برخلاف میل باطنی برخورد قانونی را با متخلفین انجام خواهیم داد.

وی گفت: به علت شرایط قرمزکرونا ، ورودی و خروجی شهرستان توسط نیروهای هلال احمر و بسیج در کنار نیروی انتظامی کنترل می شود و اجازه ورود پلاک های غیر بومی به داخل شهرستان را نخواهیم داد شهروندان در صورت ضرورت برای ورود و خروج با پلاک غیر بومی باید با مراجعه به فرمانداری برگ تردد دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: وضعیت ادارات بر اساس پروتکل های بهداشتی با ظرفیت یک سوم حضور کارکنان در ادارات  اعلام شده است و در شهرستان نیز اعلام شده است با تشخیص مدیر دستگاه ها تصمیم گیری کنند.

خزائی پور گفت: دورهمی های خانوادگی ، حضور در تجمعات و مراسم تشییع جنازه ها که با حجم انبوهی از جمعیت همراه است ازعوامل  اصلی شیوع ویروس کرونا در شهرستان است .

فرماندار در پایان گفت: در یک هفته اخیر آمار مبتلایان به کرونا  بالا و نگران کننده است مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند بدون ماسک در اماکن عمومی حاضر نشوند و توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند تا بیشتر از این آسیب نبینیم .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار