دلار کاهشی، قیمت خودرو افزایشی!/ افزایش قیمت ادامه دارد؟ «روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن محکومیت ۳۵ میلیاردی فدراسیون فوتبال با شکایت دستیاران ویلموتس/ هر دم از این باغ بری می‌رسد! سفر در ایام تعطیلات عید سعید فطر ممنوع شد سردار قاآنی؛ ادامه دهنده مسیر حاج قاسم در حمایت از فلسطین / ایران شریک حقیقی مقاومت فلسطین است تحریم با تحریف نمی شکند کاهش نرخ طلا و دلار جنبه روانی دارد؛ نه تحریم ها برداشته شده، نه منابع ارزی خاصی آزاد شده ۱۲ فوتی و شناسایی ۱۸۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی آمریکا و اسرائیل بزرگترین ناقضان حقوق مردم فلسطین هستند سردار قاآنی: نیروی قدس سپاه الگو و شاخص مجاهدان و علاقه‌مندان فرهنگ مقاومت است
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴
کد خبر: 84863
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
نماینده مردم خمین در گفتگو با دیارآفتاب عنوان کرد:

رئیس جمهور در مقابل تصمیمات درست برای تنظیم بازار مقاومت می کند/ حرف وزرا هم پیش آقای روحانی خریدار ندارد!

نظری گفت: به‌رغم پیگیری‌هایی که در کمیسیون انجام می‌گیرد عملاً حتی حرف وزرای مربوطه هم پیش آقای رئیس‌جمهور خریداری ندارد و هرکجا هم که این‌ها ورود پیدا می‌کنند تا تصمیم درستی بگیرند بازهم مقاومت‌هایی از طرف آقای روحانی صورت می‌گیرد.

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در رابطه با آخرین وضعیت تأمین نهاده‌های دام و طیور و مدیریت عرضه‌ی گوشت مرغ گفت: در اولین جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور معاونت‌های وزارت صمت و همچنین برخی معاونت‌های وزارت جهاد کشاورزی مرتبط با حوزه پشتیبانی از تأمین نهاده و تنظیم بازار میهمان کمیسیون بودند که همه موارد در کمیسیون مطرح شد اما به‌رغم پیگیری‌هایی که در کمیسیون انجام می‌گیرد عملاً حتی حرف وزرای مربوطه هم پیش آقای رئیس‌جمهور خریداری ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: هرکجا هم که این‌ها ورود پیدا می‌کنند تا تصمیم درستی بگیرند بازهم مقاومت‌هایی از طرف آقای روحانی صورت می‌گیرد و روز گذشته هم در جلسه گزارشات رسیده حاکی از این مسئله بود.

نظری تصریح کرد: الآن ما همچنان در 6 ماه اول سال ارز 4200 تومانی را برای تأمین نهاده‌ها داریم و بحث ساماندهی تأمین و توزیع نهاده‌ها هنوز در دستور کار است هرچند مشکلات سامانه بازار گاه تا حدودی رفع شده اما هنوز هم انتظارات واقعی در توزیع نهاده‌ها را برآورده نکرده است فلذا در نشست کمیسیون مصوب شد دو نفر از نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی از بنادر بازدید داشته باشند و اشکالاتی که تاکنون هنوز رفع نشده است به‌درستی احصا کنند تا تصمیم‌گیری شود.

نماینده مردم خمین خاطرنشان کرد: از طرفی در بحث قیمت‌گذاری هم مشخص شد که بخشی از مسائل به حوزه وزارت صمت و باز همچنان وزارت جهاد کشاورزی که با توجه به تصمیمات اتخاذشده در کمیسیون در صورت اجرایی شدن امید است که دغدغه‌ای که هم برای تولیدکنندگان و هم برای مصرف‌کنندگان وجود دارد رفع شود مشروط بر اینکه آقایان آنچه در جلسات مصوب می‌شود را در عمل اجرایی کنند.

انتهای پیام/

captcha