آمریکا: مذاکرات وین ثمربخش بوده اما هنوز مسائل مهمی باقی مانده است حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات عامل مهم مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه است جمع آوری ۱ میلیون سند رسمی در حوزه دفاع مقدس از نقش استان مرکزی در هشت سال جنگ تحمیلی دیده شدن چهره ای مرموز در سطح سیاره سرخ ضرورت تعریف یک کارویژه فرهنگی برای یادمان های دفاع مقدس و شهدا/ اقدامات استان مرکزی در حوزه کنگره شهدای بسیار امیدبخش است سرنوشت کشور وابسته به کار مردم در روز جمعه است/ مشکل کمبود تعرفه در روز انتخابات، پیشاپیش بررسی شود آخرین جزئیات از نظریه پزشکی قانونی در خصوص پدر و مادر بابک خرمدین گزارش تصویری| جشن تکلیف سیاسی دختران رأی اولی اسمی که از شناسنامه خط می‌خورد، غمی که می‌ماند  ۱ فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی 
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۵
کد خبر: 84849
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵
بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی کشور ؛

تمامی ۱۲ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز قرار گرفتند

آخرین رنگ بندی کرونایی کشور امروز اعلام شد و در آن تمامی ۱۲ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آخرین رنگ بندی کرونایی کشور امروز اعلام شد و در آن تمامی ۱۲ شهرستان استان مرکزی در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

پیش از این ۵ شهرستان اراک، خمین، ساوه، زرندیه، دلیجان در وضعیت قرمز قرار داشتند و هفت شهرستان دیگر در وضعیت نارنجی بودند.

از امروز خنداب، شازند، کمیجان، تفرش، فراهان ، محلات و آشتیان نیز در وضعیت قرمز قرار گرفتند تا استان مرکزی در وضعیت خیلی پر خطر قرار گیرد .

 هم‌اکنون ۱۲۹ شهرستان نارنجی، ۵۱ شهرستان زرد و ۱۱ شهرستان آبی هستند.

 سرعت افرایش بستری در خیز سراسری چهارم به مراتب شدیدتر از خیزهای قبلی است.

 به نوشته اپلیکیشن ماسک، ضروری است ستاد ملی کرونا بلافاصله دو هفته تعطیلی کامل سراسری (شامل تمامی ادارات دولتی، شرکتها و اصناف غیر ضروری)، منع کامل سفر (شامل خودروهای شخصی و وسایل نقیله عمومی)، بیرون بر شدن تمامی رستورانها و غذاخوری هتل‌ها، محدودیت جدی تردد شامگاهی و اعمال جرایم سنگین برای هرگونه مراسم یا تجمعات در سراسر کشور وضع کند. در غیر این‌ صورت، باید منتظر فوت حداقل ۲۰ هزار نفر از هم میهنان و آمار روزانه فوت بالای ۶۰۰ نفر باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار