ظریف و امضایی پر ابهام+ عکس نوشت حضور در اغتشاشات تنها سابقه اجرایی تاج زاده+ عکس نوشت کدخدایی: کسانی که قبلا صلاحیت‌شان تائید نشده، در انتخابات ثبت‌نام نکنند کدام گروه های شغلی و سنی واکسن زده اند/واکسیناسیون عمومی از پاییز حضور پرشور مردم در انتخابات از نشانه‌های مقاومت است/ جریان سازش یک فرصت‌سوزی برای فلسطین بود سازوکار واکسیناسیون در استان سریع‌تر و چابک‌تر شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز /استان مرکزی رتبه اول کشور دربستری ها ابتلای 56799 نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی 437 مورد مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته مالیات‌ گرفته شده توسط دولت برای خود بورس خرج می‌شود؟! زحمات کادر درمان در سونامی چهارم کرونا شاهکار بود/ مرکزی جزو استان های پیشرو در واکسیناسیون است رفع تصرف از اراضي دولتی در کمیجان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۹
کد خبر: 84791
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی:

فرهنگ دفاع مقدس جامعه اسلامی را در برابر خطرات و تهدیدات بیمه می کند

محمدی گفت: دفاع مقدس جامعه اسلامی را از خطرات و تهدیدات بیمه می کند و در طول این سالها بسیاری از تهدیدات و توطئه های دشمنان با روحیه و فرهنگ دفاع مقدس خنثی شده اند و این نشان از اهمیت تبیین فرهنگ دفاع مقدس دارد که همواره باید در جامعه زنده باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید جواد محمدی مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی در ستاد کشوری چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس با حضور سردار حاج علی فضلی گفت: دفاع مقدس برای نسل امروز و آیندگان یک الگوی کاملا موفق است و آن چیزی که جامعه امروز به آن نیاز دارد تبیین این فرهنگ ارزشمند برای نسل حاضر می باشد که از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی افزود: فرهنگ دفاع مقدس در طول چهل سال گذشته به خوبی نشان داده اگر به دنبال مدیریت موفق هستیم باید به دنبال عملیاتی کردن فرهنگ و روحیه دفاع مقدس باشیم و لذا هرچقدر عمق شناخت ما نسبت به این فرهنگ ارتقاء پیدا کند قطعا آثار و برکات بسیار زیادی خواهد داشت.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: دفاع مقدس جامعه اسلامی را از خطرات و تهدیدات بیمه می کند و در طول این سالها بسیاری از تهدیدات و توطئه های دشمنان با روحیه و فرهنگ دفاع مقدس خنثی شده اند و این نشان از اهمیت تبیین فرهنگ دفاع مقدس دارد که همواره باید در جامعه زنده باشد.

وی بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس همچون دریایی از معارف ناب دارد که اگر صدها سال از آن تولیدات منتشر شود بازهم جای کار کردن دارد و امروز با توجه به پیشرفت های تجهیزات و فناوری در حوزه رسانه و فرهنگ گستره فعالیت در حوزه دفاع مقدس بسیار زیاد شده است که باید از آنها به درستی بهره ببریم.

محمدی ادامه داد: دشمنان کاربرد و کارکرد موثر فرهنگ دفاع مقدس و نجات بخش بودن آن در جامعه را متوجه شده اند و لذا به دنبال ضربه زدن به این فرهنگ ارزشمند هستند که از طریق مختلف می خواهند اهداف شوم خود را عملیاتی سازند.

وی اضافه کرد: تحریف و به فراموشی سپردن فرهنگ دفاع مقدس مهمترین هدف دشمن است که خوشبختانه تابه امروز با مجاهدت ها و فعالیت های جهادی در این خصوص موفق نشده است و لذا باید هوشیار باشیم و نسبت به توطئه های دشمنان موثرتر عمل کنیم.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی گفت: یکی از اهداف راه اندازی ستاد چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس در سطح کشور عملیاتی کردن بیانات مقام معظم رهبری و مقابله با تهدیدات و توطئه های دشمنان در حوزه دفاع مقدس بود که خوشبختانه در طی ماه های گذشته با اجرای برنامه های موثر اقدامات چشمگیری انجام شد.

وی با بیان اینکه گرامیداشت و تبیین فرهنگ دفاع مقدس تنها منحصر به چهلمین سالگرد نیست،افزود: برنامه های حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه در مرحله اول تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در سطح استان مرکزی بیش از ۲۰ هزار رزمنده تجلیل شدند و با اهدای لوحی توسط فرمانده کل سپاه از آنها تقدیر به عمل آمد،گفت:در سالجاری به دنبال سهمیه مرحله دوم هستیم و به محض اعلام شدن سهمیه استان مرکزی این اقدام ارزشمند را در دستور کار قرلر می دهیم.

وی افزود: در مرحله چهارم ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان مرکزی که مقطع پایانی سال بود بیش از ۵۰ عنوان برنامه اثرگذار به همت مرکز حفظ آثار سپاه در سطح استان انجام شد که امروز گزارش آن به ستاد کشوری چهل سالگی دفاع مقدس در ستاد فرماندهی سپاه ارائه شد.

محمدی خاطر نشان کرد: امیدواریم در سالجاری با برنامه ریزی ها و مشارکت های گسترده اقدامات اثرگذار و ماندگاری در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه انجام دهیم چراکه این کار برای نسل جوان یک ضرورت محسوب می شود.

انتهای پیام/ 

captcha