رئیس دادگستری شهرستان تفرش:

پرونده شهردار تفرش به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه ارسال می شود

رحمانی گفت: با حصول گزارشات سازمان بازرسی و تحقیقات صورت گرفته، پرونده شهردار سابق هم به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه مرکز استان ارسال می شود.
کد خبر: ۸۴۷۶۶ تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷

به گزارش دیار آفتاب؛ علی رحمانی رئیس دادگستری تفرش در گفتگو با ندای تفرش، در خصوص آخرین وضعیت پرونده های شهرداری و شورای شهر گفت: سازمان بازرسی در خصوص پرونده های ارسالی شهرداری تفرش اعلام نظر کرد که این گزارشات در روزهای پایانی سال 99 به دادگستری تفرش ارسال شد.

رحمانی اظهار کرد: سازمان بازرسی در پرونده های ارسالی تخلفاتی با موضوع حق و حقوق شهرداری، ساخت و ساز و تراکم را مورد بررسی و اعلام کرده که در بسیاری از پرونده ها خلاف قانون صورت گرفته است.

وی با بیان این مطلب که احراز جرم با مقام قضایی است، افزود: براساس گزارشات سازمان بازرسی، استعلامات بانکی و تحقیق از افراد مطلع، دادگستری در خصوص وقوع جرایم اعلام نظر می کند.

رئیس دادگستری تفرش ادامه داد: با حصول گزارشات سازمان بازرسی و تحقیقات صورت گرفته، پرونده شهردار سابق هم به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه مرکز استان ارسال می شود.

رحمانی یادآور شد: در پرونده های شهرداری، تخلفات مربوط به حوزه شهری، ساخت و ساز و ارتشا است. در خصوص شورای شهر، 2 نفر از اعضای شورای شهر متهم به دریافت رشوه هستند.

وی خاطر نشان کرد: با اتمام تحقیقات، حتی الامکان در سه هفته آینده احکام مربوط به پرونده اعضای شورای شهر صادر می شود و اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/