آمریکا: مذاکرات وین ثمربخش بوده اما هنوز مسائل مهمی باقی مانده است حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات عامل مهم مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه است جمع آوری ۱ میلیون سند رسمی در حوزه دفاع مقدس از نقش استان مرکزی در هشت سال جنگ تحمیلی دیده شدن چهره ای مرموز در سطح سیاره سرخ ضرورت تعریف یک کارویژه فرهنگی برای یادمان های دفاع مقدس و شهدا/ اقدامات استان مرکزی در حوزه کنگره شهدای بسیار امیدبخش است سرنوشت کشور وابسته به کار مردم در روز جمعه است/ مشکل کمبود تعرفه در روز انتخابات، پیشاپیش بررسی شود آخرین جزئیات از نظریه پزشکی قانونی در خصوص پدر و مادر بابک خرمدین گزارش تصویری| جشن تکلیف سیاسی دختران رأی اولی اسمی که از شناسنامه خط می‌خورد، غمی که می‌ماند  ۱ فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی 
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۲
کد خبر: 84766
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
رئیس دادگستری شهرستان تفرش:

پرونده شهردار تفرش به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه ارسال می شود

رحمانی گفت: با حصول گزارشات سازمان بازرسی و تحقیقات صورت گرفته، پرونده شهردار سابق هم به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه مرکز استان ارسال می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی رحمانی رئیس دادگستری تفرش در گفتگو با ندای تفرش، در خصوص آخرین وضعیت پرونده های شهرداری و شورای شهر گفت: سازمان بازرسی در خصوص پرونده های ارسالی شهرداری تفرش اعلام نظر کرد که این گزارشات در روزهای پایانی سال 99 به دادگستری تفرش ارسال شد.

رحمانی اظهار کرد: سازمان بازرسی در پرونده های ارسالی تخلفاتی با موضوع حق و حقوق شهرداری، ساخت و ساز و تراکم را مورد بررسی و اعلام کرده که در بسیاری از پرونده ها خلاف قانون صورت گرفته است.

وی با بیان این مطلب که احراز جرم با مقام قضایی است، افزود: براساس گزارشات سازمان بازرسی، استعلامات بانکی و تحقیق از افراد مطلع، دادگستری در خصوص وقوع جرایم اعلام نظر می کند.

رئیس دادگستری تفرش ادامه داد: با حصول گزارشات سازمان بازرسی و تحقیقات صورت گرفته، پرونده شهردار سابق هم به زودی تکمیل و برای ادامه روند قضایی به دادگاه مرکز استان ارسال می شود.

رحمانی یادآور شد: در پرونده های شهرداری، تخلفات مربوط به حوزه شهری، ساخت و ساز و ارتشا است. در خصوص شورای شهر، 2 نفر از اعضای شورای شهر متهم به دریافت رشوه هستند.

وی خاطر نشان کرد: با اتمام تحقیقات، حتی الامکان در سه هفته آینده احکام مربوط به پرونده اعضای شورای شهر صادر می شود و اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار