ظریف و امضایی پر ابهام+ عکس نوشت حضور در اغتشاشات تنها سابقه اجرایی تاج زاده+ عکس نوشت کدخدایی: کسانی که قبلا صلاحیت‌شان تائید نشده، در انتخابات ثبت‌نام نکنند کدام گروه های شغلی و سنی واکسن زده اند/واکسیناسیون عمومی از پاییز حضور پرشور مردم در انتخابات از نشانه‌های مقاومت است/ جریان سازش یک فرصت‌سوزی برای فلسطین بود سازوکار واکسیناسیون در استان سریع‌تر و چابک‌تر شود/برگزاری نماز عید فطر در فضای باز /استان مرکزی رتبه اول کشور دربستری ها ابتلای 56799 نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی 437 مورد مبتلا به کروناویروس در 48 ساعت گذشته مالیات‌ گرفته شده توسط دولت برای خود بورس خرج می‌شود؟! زحمات کادر درمان در سونامی چهارم کرونا شاهکار بود/ مرکزی جزو استان های پیشرو در واکسیناسیون است رفع تصرف از اراضي دولتی در کمیجان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
کد خبر: 84201
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی

شهدا بزرگترین مولفه قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند

محمدی گفت: شهدا بزرگترین مولفه قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند و خانواده های معظم آنها با تاسی از روحیات شهدا راه آنها را با قوت ادامه دادند و به الگوهای مقاومت و ایستادگی تبدیل شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید جواد محمدی مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی در دیدار با خانواده ۲ شهید اراکی(شهید والامقام حسن رجبی و شهید والامقام حسین قاسمی) گفت: شهدا چشم و چراغ ملت ایران هستند و خانواده های معظم شهدا به عنوان یادگاران شهدا افتخار ملت ایران محسوب می شوند و صبر و ازخودگذشتگی های آنها همواره قابل تقدیر است.

وی افزود: مهمترین شاخصه شهدا ولایت پذیری آنها است که امروز باید بیش از گذشته به آن توجه داشته باشیم و شهدا در مسیرشان همواره گوش به فرمان ولایت بودند و امروز ما اگر می خواهیم در مسیر آنها باشیم ولایت مهم ترین شاخصه است که باید گوش و چشممان به ولایت باشد.

مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: شهدا برای کسب رضایت الهی از یکدیگر سبقت می گرفتند و امروز مهمترین وظیفه ما این است که اولا به آرمان های شهدا وفادار بمانیم و دوما ادامه راه شهدا در رفتار و عملکرد ما نمود عملیاتی داشته باشد.

وی بیان کرد: امروز بهترین گرامیداشت مقام شهدا متعهد ماندن به آرمان های شهدا و خدمت صادقانه به مردم است و مسئولین باید با عمل انقلابی دین خود به شهدا را ادا کنند.

محمدی گفت: شهدا بزرگترین مولفه قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند و خانواده های معظم آنها با تاسی از روحیات شهدا راه آنها را با قوت ادامه دادند و به الگوهای مقاومت و ایستادگی تبدیل شدند.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین برنامه های مرکز حفظ آثار سپاه روح الله سرکشی و دیدار با خانواده های معظم شهدا و خانواده هایی که کمتر با آنها دیدار شده،گفت: خوشبختانه در سالی که مزین به چهلمین سالگرد دفاع مقدس بود برنامه های بسیار خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح استان انجام شد که این برنامه ها در سال ۱۴۰۰ ادامه پیدا خواهد کرد چرا که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تعطیلی ندارد و باید به طور مستمر در جامعه جریان داشته باشد.

انتهای پیام/ 

captcha