مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال؛

شهرداری بردسکن - خوشه طلایی/ ساوجی ها به دنبال درخشش در جام شگفتی ها

از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم های شهرداری بردسکن و خوشه طلایی ثنا ساوه جمعه 22اسفندماه در مشهد مقابل هم صف ارایی می کنند.
کد خبر: ۸۳۹۶۹ تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱

به گزارش دیار آفتاب؛ در چارچوب رقابت های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم های خوشه طلایی ساوه و شهرداری بردسکن جمعه 22 اسفند ساعت 14:30 در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد رو در روی هم قرار می گیرند.

تیم فوتبال خوشه طلایی در فصل گذشته با مربیگری محسن عاشوری و محمود فکری عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت و حتی در هفته های پایانی بعنوان یکی از شانس های صعود به لیگ برتر قلمداد می شد اما در نهایت از لیگ برتری شدن بازماند.

این تیم برخلاف فصل گشته در مسابقات این فصل رقابت های لیگ دسته اول کشور شروع خوبی را با سهراب بختیاری زاده نداشت تا جایی که وی نهایتا در هفته ششم از این تیم جدا شد و وحید بیاتلو سرمربی جوان و سابق ماشین سازی تبریز هدایت خوشه طلایی را برعهده گرفت و توانست ساوجی ها را با کسب نتایجی نسبتاً خوب در یک روند مطلوب قرار دهد، این تیم در پایان هفته هفدهم با مجموع 22 امتیاز در جایگاه دهم جدول ۱۸ تیمی لیگ آزادگان قرار گرفته است.

در دیگر سوی میدان اما تیم شهرداری بردسکن نماینده ای از منطقه جنوب غربی استان خراسان رضوی قرار دارد که با انصراف تیم شاهین تهران در مرحله نخست رقابت های جام حذفی کشور به مرحله بعدی راه یافت و با شکست 2 بر یک استقلال راوه دلیجان دیگر نماینده استان مرکزی در مرحله دوم به مرحله سوم صعود کرد و حالا با قرعه استراحت در دور سوم به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است.

بیاتلو و یارانش مطمئناً به دنبال آن هستند که با شکست تیم شهرداری بردسکن و صعود به جمع 16 تیم برتر این رقابت ها در مقابل تیم های بزرگ فوتبال ایران قرار بگیرند و بخت و اقبال خود را در جام شگفتی ها محک بزنند و شاید با پیروزی هر دو نماینده استان مرکزی در این مرحله و با توجه به قرعه کشی مجدد مرحله یک هشتم نهایی شرایط به نحوی رقم بخورد که تیم های خوشه طلایی و آلومینیوم دربی فوتبالی استان مرکزی را برگزار کنند.

این دیدار را «فرزین تمیزی» به همراه دو کمک خود «نظیر احمد حسین زهی» و «عباس یعقوبی» قضاوت می کند، «امیر آرمند» داور چهارم و «مسعود فرح‌نیا» ناظر داوری این دیدار هستند.

انتهای پیام/