چرا همتی و مهرعلیزاده در مناظره ها مورد اقبال مردم قرار نگرفتند؟ سپردن مشکلات به مسببان وضع موجود مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کرونا است سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ رئیسی: جای برخورد با فساد در دولت است/ زاکانی: دولت روحانی فاجعه تورمی ایجاد کرده است/ رضایی: جنگ زرگری ایجاد می‌کنند تا مشکلات دیده نشود کلید زدن، کلید واژه مشکوک «انتخاب حداقلی» توسط همتی/ رونمایی زاکانی از پررویی های نجومی رمز و بقای جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه‌ها است بحرینی‌ها صدای کاتانچ را هم درآوردند/ وقتی عدالت در فوتبال آسیا مُرد! همتی هم صبح جمعه فهمید!/ دروغ ها و عذرخواهی های مکرر خزانه دار روحانی تمدید خودکار قرارداد اجاره‌نشین‌ها برای یکسال/ وام ودیعه مسکن برای تهران ۷۰ میلیون تومان تعیین شد
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
کد خبر: 83777
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
حواشی این روزهای تیم لیگ برتری استان مرکزی؛

حکایت تأیید و تکذیب های واگذاری باشگاه آلومینیوم اراک و سوء مدیریت ورزش استان

حقدادی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی در خصوص حواشی مطروحه در بحث واگذاری و یا مشارکت در مالکیت باشگاه آلومینیوم سازی اراک؛ گفت: واگذاری باشگاه آلومینیوم سازی قطعا به صلاح ورزش استان نیست ، امیدوارم سهامداران و هیات مدیره شرکت ایرالکو به مطالبه بحق مردم ، جوانان و علاقمندان ورزش توجه کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ هواداران اراکی پس از سال ها چشم انتظاری برای حضور یک نماینده از شهرشان در لیگ برتر فوتبال، بالاخره امسال به آرزوی خود رسیدند. آلومینیوم اراک این رویای طولانی را تحقق بخشید و دل هواداران این کلانشهر را شاد کرد. اما مدت زیادی نگذشته بود که خبری عجیب بر روی خبرگزاری های ورزشی و استانی منتشر شد و هواداران را نگران کرد. خبر کوتاه و ناراحت کننده بود. واگذاری امتیاز تیم تازه لیگ برتری شده آلومینیوم اراک در نیم فصل.

این خبر، خنده‌ی نقش بسته بر روی لبان هواداران اراکی را به ناراحتی تبدیل کرد و باعث شد درخواست ها از مسئولین ورزشی استان برای نگه داشتن این تیم در اراک قوت بگیرد.

در همین حین جلسه ای با حضور استاندار مرکزی و سهامداران عمده ایرالکو برگزار شد که در آن چند موضوع به تصویب رسید که یکی از آن ها این بود: ۴- هیات مدیره موظف شد در نیم فصل اول اقدام به فروش یا واگذاری امتیاز تیم فوتبال به غیر نمایند.

حواشی این روزهای آلومینیوم اراک از واگذاری امتیاز تیم تا استعفای مدیرعامل

این موضوع با آغاز بازی های فصل رفته رفته کم رنگ شد و با نتیجه های خوبی که تیم اراکی در لیگ برتر گرفت تقریبا از یادها فراموش شده بود تا اینکه نیم فصل به پایان رسید.

با پایان نیم فصل، اولین شوک به تیم اراکی ها وارد آمد و خطیبی که این تیم را به لیگ برتر رسانده بود و آلومینیوم را تا رده پنجم لیگ بالا آورده بود، از جمع اراکی ها جدا شد و به تراکتورسازی تبریز پیوست.

با رفتن او، عبدالهی و بشتایم مربیان تیم و جودکی مربی بدنساز از جمع اراکی ها جدا شد و به خطیبی اضافه شد و حتی شایعاتی مبنی بر انتقال برخی از بازیکنان مهم و تاثیر گذار آلومینیوم به تراکتور هم به گوش رسید ولی تا زمان نگارش این گزارش اتفاقی نیفتاده است.

همه این ها به کنار، پس از این تغییرات بار دیگر شایعه واگذاری امتیاز آلومینیوم قوت گرفت و بار دیگر نگرانی هواداران از این اتفاق بیشتر شد. حتی آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با انتشار توئیتی نوشت: واگذاری تیم آلومینیوم به بخش خصوصی مرگ زودهنگام امید فوتبال دوستان است.

شکست سنگین روز گذشته تیم آلومینیوم اراک در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور در مصاف با تیم سپاهان اصفهان بار دیگر موضوع واگذاری باشگاه را داغ کرد.

در همین راستا علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در نامه ای به سید علی آقازاده استاندار مرکزی و جعفری مدیرعامل سازمان ایمیدرو خواستار جلوگیری از فروش تیم فوتبال آلومینیم اراک شد.

مشکلات باشگاه آلومینیوم اراک مدیریتی است/ظرف ۴۸ ساعت آینده تکلیف مدیر عامل باشگاه مشخص می‌شود

حقدادی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی در خصوص حواشی مطروحه در بحث واگذاری و یا مشارکت در مالکیت باشگاه آلومینیوم سازی اراک؛ گفت: واگذاری باشگاه آلومینیوم سازی قطعا به صلاح ورزش استان نیست، امیدوارم سهامداران و هیات مدیره شرکت ایرالکو به مطالبه بحق مردم، جوانان و علاقمندان ورزش توجه کنند.

حقدادی اظهار کرد: در این راه تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا از این تصمیم منصرف شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی با اشاره به اینکه مشکلات باشگاه آلومینیوم اراک مدیریتی است بیان کرد: متاسفانه ضعف مدیریتی باشگاه پشت نتایج خوب تیم پنهان شده بود.

وی اضافه کرد: ضعف مدیریتی باشگاه در عقد قرارداد با سرمربی باعث رفتن خطیبی از این تیم شد. ظرف ۲۴ ساعت آینده تکلیف سر مربی مشخص می شود و کمیته فنی روی گزینه ها به جمع بندی خواهد رسید و ظرف ۴۸ ساعت آینده تکلیف مدیر عامل باشگاه مشخص می شود.

احمد مجیدی، مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران در مطلبی که در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر شده بود؛ اخبار منتشر شده پیرامون انتقال امتیاز تیم فوتبال آلومینیوم را تکذیب کرده بود.

اجازه رفتن تیم فوتبال اراکی را به شهر دیگر نخواهیم داد

روز گذشته و در حاشیه ادای احترام کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک به شهدای مدافع حرم اراک، خبرنگار دیارآفتاب از غفاری رئیس هیئت فوتبال استان مرکزی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال آلومینیوم سوال کرد که او بیان کرد فعلا مصاحبه نمی کنم.

پس از سوال خبرنگار دیارآفتاب مبنی بر اینکه هواداران اراکی از واگذاری امتیاز تیم و جدا شدن آن از شهر اراک نگران هستند، گفت: مطمئن باشید تیم از اراک نخواهد رفت. صاحب امتیاز اصلی تیم، هیئت فوتبال استان مرکزی است و قطعا ما اجازه رفتن تیم از شهر اراک به شهری دیگر را نخواهیم داد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار