ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
کد خبر: 83680
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
فرماندار خنداب اعلام کرد

ثبت یک مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در خنداب

فرماندار خنداب از ثبت یک مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در خنداب خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛خزائی پور فرماندار شهرستان خنداب در جلسه هم اندیشی اصحاب فرهنگ و هنر ،سمن ها و فعالان فضای مجازی گفت:متاسفانه روز گذشته فردی از روستاهای شهرستان خنداب به ویروس جهش یافته کرونا انگلیسی مبتلا شده است و علت مبتلا شدن نیز  حضور فرد در مراسم عروسی بوده است .

وی در ادامه گفت: در حال حاضر خانواده آن فرد و تمامی کسانی که با فرد مبتلا ارتباط داشتند  تحت مراقبت شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار دارند.

فرماندار خنداب بیان کرد: تلاش کردیم بر مبنای عقلانیت  وفرهنگ سازی  وضعیت شهرستان در وضعیت خوبی قرار گیرد از مردم عزیز شهرستان خنداب درخواست داریم پروتکل های بهداشتی  را رعایت کنند تا مجبور به برخورد قهرانه نشویم.

وی در پایان افزود : همه باید به این موضوع کمک کنند تا وضعیت شهرستان به نارنجی و قرمز تبدیل نشود که اگر این اتفاق بیافتد مجبور هستیم محدودیت هایی در شهرستان اعمال کنیم .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار