هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور؛

خیبر خرم آباد - خوشه طلایی ساوه/ اندیشه های بیاتلو و سودای مدعی شدن

از هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم های خیبر خرم آباد و خوشه طلایی ثنا ساوه عصر امروز در خرم آباد به مصاف هم می روند.
کد خبر: ۸۳۶۴۲ تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

به گزارش دیار آفتاب؛ در چارچوب رقابت های هفته شانزدهم از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور «جام آزادگان» تیم های خیبر خرم آباد و خوشه طلایی ثنا ساوه عصر امروز از ساعت 14:45 در ورزشگاه تختی خرم آباد به مصاف هم خواهند رفت.

تیم فوتبال خوشه طلایی در فصل گذشته با مربیگری محسن عاشوری و محمود فکری عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت و حتی در هفته های پایانی بعنوان یکی از شانس های صعود به لیگ برتر قلمداد می شد اما در نهایت از لیگ برتری شدن بازماند.

این تیم برخلاف فصل گشته در مسابقات این فصل رقابت های لیگ دسته اول کشور شروع خوبی را با سهراب بختیاری زاده نداشت تا جایی که وی نهایتا در هفته ششم از این تیم جدا شد و وحید بیاتلو سرمربی جوان و سابق ماشین سازی تبریز هدایت خوشه طلایی را برعهده گرفت.

بیاتلو که در اولین تقابل خود بعنوان سرمربی خوشه طلایی مقابل شهرداری آستارا متحمل شکست شد اما در ادامه موفق شد ساوجی ها را از منطقه خطر دور کند و خوشه طلایی را با کسب نتایجی بسیار مطلوب در یک روند صعودی به فاصله 8 امتیازی تیم صدنشین جدول برساند.

ساوجی ها طی 9 هفته گذشته و پس از تغییرات در کادر فنی با کسب 5 پیروزی، دو تساوی و متحمل شدن تنها دو باخت موفق شدند از 27 امتیاز ممکن 19 امتیاز را به اندوخته های اندک خود تا هفته هفتم رقابت ها اضافه کنند و در پایان هفته پانزدهم با تحمیل شکست سنگین 3 بر صفر به آرمان گهر سیرجان و مجموع 20 امتیاز در جایگاه نهم جدول 18 تیمی لیگ آزادگان قرار بگیرند.

در آن سوی میدان اما خیبر خرم آباد به عنوان نماینده فوتبال استان لرستان قرار دارد که با خرید امتیاز تیم کارون اروند خرمشهر در آبان ماه سال جاری به مسابقات جام آزادگان وارد شد و حالا تحت هدایت یکی از مربیان نام آشنا قرار دارد.

عبدالله ویسی که قبل از هفته چهارم لیگ دسته اول هدایت خیبر خرم‌آباد را برعهده گرفت طی 12 هفته گذشته روی نیمکت این تیم حضور داشته و در آخرین حضور در لیگ یک به همراه شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر صعود کرده است اما با توجه به جایگاه فعلی خیبر در رتبه چهاردهم جدول برای عملی کردن هدفش در خرم آباد کار سختی را پیش رو دارد، هر چند اختلافات امتیاز تیم ها در جدول بسیار نزدیک به هم است.

گفتنی است خوشه طلایی ساوه به عنوان نماینده دسته اولی استان مرکزی که در مرحله سوم رقابت های جام حذفی فوتبال کشور با قرعه استراحت روبه رو شده بود در مرحله یک شانزدهم نهایی این رقابت ها نیز جمعه 22 اسفندماه به مصاف شهرداری بردسکن خواهد رفت که در این دیدار تیم شهرداری بردسکن بر اساس قرعه میزبان است.

انتهای پیام/