«خرم زی» سرمربی آلومینیوم اراک:

امیدوارم در نیم فصل دوم هم دل مردم اراک را شاد کنیم/ هیچ بازیکنی از ما جدا نمی‌شود

خرمزی سرمربی آلومینیوم اراک گفت: کار بسیار سخت و دشواری داریم و امیدوارم بتوانیم مانند نیم‌فصل اول با امتیازاتی که می‌گیریم، دل مردم خوب اراک را شاد کنیم.
کد خبر: ۸۳۵۷۱ تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳

به گزارش دیار آفتاب؛ محمود خرمزی سرمربی آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و نساجی مازندران گفت: از خطیبی عزیز که در نیم‌فصل اول زحمات زیادی کشید و با نتایج خوب خود باعث شادی مردم اراک شد تشکر می‌کنم و برای او در تیم خوب و مردمی تراکتور تبریز آرزوی موفقیت دارم ؛ ما همین سیستم و راه را ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم، نتایج خوبی کسب کنیم.

خرم زی با بیان اینکه بازی‌ها در نیم‌فصل دوم خیلی سخت خواهد شد، تصریح کرد: برخی تیم‌ها برای قهرمانی، برخی برای سقوط نکردن و برخی برای باقی ماندن در میانه جدول می‌جنگند لذا کار بسیار سخت و دشواری داریم و امیدوارم بتوانیم مانند نیم‌فصل اول با امتیازاتی که می‌گیریم، دل مردم خوب اراک را شاد کنیم.

سرمربی آلومینیوم اراک همچنین در مورد وضعیت بازیکنان این تیم افزود: هیچ بازیکنی از ما جدا نمی‌شود و در چهار پنج روزی که با بازیکنان کار می‌کنم، می‌بینم که با جان و دل کار می‌کنند، آنها خوب و باشخصیت به فکر آینده خود هستند و برای آینده می‌جنگند.

وی ادامه داد: این بچه‌ها آینده خیلی خوب و روشنی خواهند داشت و قابل احترام هستند و با صلاحدید باشگاه اگر بازیکنی بخواهد به جمع ما اضافه شود، به بعد از این مسابقه و آینده موکول کرده ایم.

خرمزی در مورد فعالیت خود در تیم آلومینیوم اراک اظهار داشت: من به‌عنوان سرمربی موقت آمدم و مردم اراک در یک سال گذشته، همیشه به من لطف و محبت داشتند، در تیم ماندم که آلومینیوم، انسجام قبلی را داشته باشد و یک نفر بزرگتر هم بالای سر تیم باشد.

سرمربی آلومینیوم اراک درباره وضعیت کادر فنی این تیم گفت: در چهار نفر عضو کادر فنی، من بزرگتر از این آقایان هستم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد مردم خوب اراک را که به من محبت داشتند، بدهم؛ امیدوارم شادی ایجاد شده در نیم‌فصل اول در اراک را ادامه دهیم.

انتهای پیام/