ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹
کد خبر: 83450
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
امام جمعه خنداب:

در داخل کشور باید همصدایی وجود داشته باشد

موسوی گفت:مقام معظم رهبری در جمع خبرگان رهبری فرمودند:"باید در داخل کشور یک صدایی وجود داشته باشد "ما باید در گره کردن مشت دستمان در برابر استکبار و شیاطین و اذناب آن ها یک امت واحده باشیم.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت:در ماه عزیز رجب باید خود و اهل خود را به اطاعت پرودگار سفارش کنیم یقینا این توجهات ما در ماه شریف خدا می تواند ما رو جزء السابقون السابقون قراردهد.

وی در ادامه گفت:مقام معظم رهبری در جمع خبرگان رهبری فرمودند:"باید در داخل کشور یک صدایی وجود داشته باشد "ما باید در گره کردن مشت دستمان در برابر استکبار و شیاطین و اذناب آن ها یک امت واحده باشیم.

 خطیب جمعه خنداب تصریح کرد: ما در دوران قدرت فزاینده هستیم این ابر قدرت متولد شده است و در مسیر بزرگسالی پیش می رود 40 سال از پیروزی انقلاب گذشته است در خصوص مسائل هسته ای که تحریم هستیم و مماشاتی با ما ندارند پیشرفت های خیره کننده ای داشته ایم .

موسوی بیان کرد: اعترافاتی که اخیرا برخی از سران صهیونیست دارند از خسته شدن و از بین رفتن اسرائیل حرف  می زنند چرا برخی در داخل نمی بینند بعد 43 سال برخی ها آب در آسیاب دشمن می ریزند باور کنید که ما می توانیم و باور کنیم که  توانسیم و دشمن را عقب زدیم اجازه نمیدهیم دشمن هرگونه که خواست باما رفتار کند و سیاست دینی و قرآنی ما اجازه چنین ذلتی را نمی دهد.

امام جمعه خنداب گفت:از اتفاقات خوبی که در هفته جاری در خنداب  اتفاق افتاد ،یکسان سازی اراضی دشت خنداب بعد از یک کش و قوس فراوانی با حضور برخی از مسئولین انجام شد اتفاق مبارکی بود،در همه قضایا اگر وحدت و همدلی وجود داشته باشند بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار