فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان عنوان کرد

نمونه گیری۷۵۰ تست سریع کرونا در فراهان/یک هزار بسته معیشتی بین اقشار کم درآمد توزیع شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: ۷۵۰ تست سریع کرونا از ابتدای اجرای طرح قرارگاه شهید سلیمانی در این شهرستان انجام شد.
کد خبر: ۸۳۴۱۱ تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ نعمت الله نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: از ابتدای آذرماه همزمان با تشکیل قرارگاه شهید سلیمانی در کشور ۳ قرارگاه محله در شهرستان فرمهین، تلخاب و خنجین تشکیل و یک هزار بسته معیشتی ۳ میلیون ریالی، بین اقشار کم درآمد و مبتلا به کرونا توزیع شد.

وی افزود: برگزاری نشست‌های مشترک میان شبکه بهداشت، پایگاه‌های بسیج، سپاه شهرستان مبنی بر هم افزایی، اجرای طرح غربالگری خانه به خانه، توزیع ۱۰ هزار ماسک، الکل و مواد ضدعفونی کننده، ضد عفونی کردن معابر در سطح شهر و روستا با همکاری نیروهای بسیج، رصد بیماران کرونایی و حضور در مساجد محله و مناطق پرخطر از جمله اقدامات انجام شده در شهرستان فراهان بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: ۷۵۰ تست سریع کرونا از ابتدای اجرای طرح قرارگاه شهید سلیمانی در این شهرستان انجام شد.

نجفی اظهارکرد: در شرایط کنونی در سطح شهرستان و به ویژه روستاها بازرسی ها تشدید شده وهیچ‌گونه مجوزی برای برگزاری مراسم از سوی مقامات مسئول صادر نمی‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای بسیج در راستای طرح شهید سلیمانی، سه حوزه حمایتی نظارتی و مراقبتی با جدیت پیگیری می شود و امید است که با تعامل و همکاری مردم و مسئولان کرونا را کنترل کنیم.

انتهای پیام/