مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۸
کد خبر: 83237
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
استاندار مرکزی:

 شیر مازوت نیروگاه شازند از ۴ اسفند بسته می‌شود

استاندار مرکزی از چهارم اسفند به طور کامل شیر مازوت در نیروگاه شازند بسته می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی از چهارم اسفند به طور کامل شیر مازوت در نیروگاه حرارتی شازند بسته می‌شود و از این پس نیروگاه حرارتی شازند با گاز فعالیت می کند.

 نیروگاه حرارتی شازند از بیستم آذر تاکنون از سوخت مازوت استفاده کرده و استفاده از این سوخت،در این مدت، آلودگی هوا با دی اکسید گوگرد را به دنبال داشته است.

نیروگاه حرارتی شازند در سال ۷۹ در کیلومتر ۲۵ جاده شازند - اراک و در شرق پالایشگاه شازند تاسیس شده است.

این واحد یکی از نیروگاه های ایران از نوع حرارتی با ظرفیت تولید ۱۳۰۰ مگاوات انرژی الکتریکی است که فعالیت آن از طریق چهار واحد بخار ۳۲۵ مگاواتی است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار