اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
کد خبر: 83150
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خنداب اعلام کرد:

اختصاص زمین برای احداث بازارچه صنایع‌دستی خنداب

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان خنداب از اختصاص 126 متر زمین برای احداث و راه‌اندازی بازارچه صنایع‌دستی این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد میرزائی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان خنداب گفت: در جلسه کارگروه مهر و میراث که روز گذشته با حضور شهردار و اعضای شورای شهر شهرستان خنداب برگزار شد یک قطعه زمین به مساحت 126مترمربع در مرکز شهرستان به بازارچه صنایع‌دستی اختصاص یافت.

وی افزود: برای راه‌اندازی این بازارچه مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که ساخت آن از محل اعتبارات استانی تأمین و عملیات ساخت این بازارچه به‌زودی آغاز خواهد شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان خنداب گفت: با احداث این بازارچه 10 غرفه صنایع‌دستی با پیش‌بینی اشتغال 20 نفر فراهم خواهد شد و امید می‌رود احداث این بازارچه بتواند گامی مؤثر برای رونق تولید صنایع‌دستی در این شهرستان باشد.

میرزائی افزود: تفاهم‌نامه واگذاری زمین با شهرداری و شورای شهر و اداره کل میراث فرهنگی انجام و شروع عملیات به‌زودی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان خنداب با تأکید بر لزوم هم‌افزایی دستگاه‌ها و نهادهای ذی‌ربط، ابراز امیدواری کرد: با استمرار در برگزاری جلسات کارگروه "مهر و میراث" باهدف توسعه همکاری‌های همه‌جانبه، ایجاد تعامل بین ادارات ذیربط و بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های محلی، فعالان و تشکل‌های مردم‌نهاد، فعالیت کارگروه مهر و میراث، اجرایی شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار