ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
کد خبر: 82968
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
کارشناس مسائل سیاسی:

رئیس‌جمهور توهین را در عملکرد و کارنامه خالی خود ببیند

فخرالاسلام ضمن محکوم کردن هر گونه توهین به شخصیت‌ها از سوی هر گروه و سلیقه این نکته را یادآور شدند: آقای روحانی می‌بایست جواب این حرکت را در عملکرد و کارنامه خالی خود ببیند که چه بر سر جوانان و کشور آورده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ ابوالفضل فخر الاسلام کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: توهین عده‌ای از جوانان موتورسوار به رئیس‌جمهوری مورد تائید رهبری یا هیچ‌یک از نیروهای انقلابی نبوده و نیست و در اسلام توهین به افراد به‌ویژه شخصیت‌ها مورد نکوهش واقع‌شده و حتی در برابر دشمنان نیز توصیه به رعایت ادب و برخورد اسلامی‌شده است.

وی اظهار کرد: بررسی شرایط هیجانی حاکم بر چند نفر موتورسوار و گسترش آن به عده‌ای محدود برخلاف فضای حاکم بر راهپیمایی، علیه رئیس‌جمهور شعار دادن باید به همان محدودیت موضوع و تعداد موردبررسی قرار گیرد.

فخر الاسلام افزود: متأسفانه سینه‌چاکان دفاع از رئیس‌جمهور که گویا بهانه‌ای به دستشان افتاده است درحالی‌که خودشان کارنامه بسیار سیاه در این زمینه‌دارند.

وی گفت: بدترین توهین‌ها به مردم مؤمن و انقلابی و منتقدان دولت از سوی شخص رئیس‌جمهور در طول ۷ سال گذشته انجام‌گرفته است به صورتی که در شمارش توهین‌ها بیش از 100 مورد توهین آشکار به نیروهای انقلابی انجام داده است.

این کارشناس سیاسی بیان کرد: در کارنامه تبلیغات انتخابات سال ۹۲ و ۹۶ آقای روحانی مملو از توهین‌های ساختار شکنانه و غیر شرعی و علیه نامزدهای رقیب وجود دارد.

فخر الاسلام گفت: در این روزها برخی اشخاص فتنه گر هم به میدان آمده و فریاد وای جمهوریت سر می دهند در صورتی که یک ماه پیش خود این کدخدا پرست فحش دادن به مسئولین را قانونی جلوه می‌داد غیرمستقیم جامعه را به هتک حرمت جایگاه ولایت‌فقیه سوق می‌دادند.

کارشناس سیاسی بیان کرد: در پایان ضمن محکوم  کردن هرگونه توهین به شخصیت‌ها از سوی هر گروه و سلیقه این نکته یادآوری می‌شود که آقای روحانی می‌بایست جواب این حرکت را در عملکرد و کارنامه خالی خود ببیند که چه بر سر جوانان و کشور آورده است.


انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار