آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵
کد خبر: 82739
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب عنوان کرد

توزیع هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی در خنداب

صادق گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تهیه و توزیع بسته های معیشتی در دستور کار بوده که تا به امروز بیش از ۱۱ هزار و ۱۰۰ بسته در سطح شهرستان توزیع شده و امروز در ایام الله دهه فجر ۵۰۰ بسته دیگر نیز توزیع خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در آیین بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان خنداب با حضور فرمانده سپاه روح الله گفت: حضرت امام(ره) از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی با محوریت بسیج مردمی انقلاب را بیمه کرد و امروز بسیاری از دستاوردها و پیشرفت هایی که در کشور شاهد آن هستیم به برکت بسیج مردمی است.

صادقی اظهار کرد: امروز به برکت سفر فرمانده سپاه روح الله برنامه ها و پروژه های خوبی در شهرستان خنداب انجام شد که امیدواریم خیرات و برکات فراوانی برای مردم این منطقه داشته باشد.

وی ادامه داد: امروز بزرگترین کاری که می توان برای مردم انجام داد خدمت صادقانه است و باید از این فرصت های بزرگی که در اختیار است به خوبی استفاده کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: در شهرستان خنداب با بررسی ها و شناسایی هایی که انجام شده عمده فعالیت های بسیج با محوریت محرومیت زدایی و توجه به اقشار ضعیف است که به شکل روستایی اقدامات را متمرکز کرده ایم.

وی افزود: در ایام الله دهه فجر امسال بیش از ۱۲۰ برنامه در سطح شهرستان به همت بسیج و سپاه انجام می شود که مهمترین آنها امروز با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله انجام شدند.

صادقی اظهار کرد: یکی از عرصه هایی که سپاه به آن ورود پیدا کرده توجه به مسکن رزمندگان بسیجی است و این یک مسئله مهم است چراکه رزمندگان مایه عزت و افتخار ملت و انقلاب اسلامی هستند و امروز باید برای رفع مشکلات آنها از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: در شهرستان خنداب با توجه به نیازی که وجود داشت ساخت ۱۳ واحد مسکونی برای رزمندگان در دستور کار قرار گرفت که امیدواریم در کوتاه ترین زمان بتوانیم در اختیار آنها قرار دهیم که نیاز است دستگاه های مسئول در این اقدام مارا همیاری کنند.

وی ادامه داد: از سال گذشته تاکنون بیش از ۴۶ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی و مشارکت دستگاه ها تحویل ولی نعمتان شده و سعی داریم با برنامه ریزی ها در سال آینده بیش از ۳۰ واحد مسکونی در دستور کار قرار دهیم.

صادقی بیان کرد: با توجه به تاکید بر تقویت پایگاه های بسیج و فعالیت های بسیج با محوریت بسیج ۶ پایگاه بسیج امروز در سطح شهرستان آغاز به فعالیت می کنند که به شکل مسجد محوری برنامه های خود را پیش می برند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب اضافه کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تهیه و توزیع بسته های معیشتی در دستور کار بوده که تا به امروز بیش از ۱۱ هزار و ۱۰۰ بسته در سطح شهرستان توزیع شده و امروز در ایام الله دهه فجر ۵۰۰ بسته دیگر نیز توزیع خواهد شد.

وی گفت: یکی از اقداماتی که سپاه در شهرستان خنداب با محوریت قرارگاه جوادالائمه دنبال می کند راه اندازی مراکز مشاوره تخصصی با همکاری دادگستری است که امروز ۶ مرکز راه اندازی شد و به دنبال این هستیم آسیب های اجتماعی را به حداقل برسانیم.

صادقی خاطرنشان کرد: در خصوص اقدامات مبارزه با بیماری کرونا طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی با قوت در حال انجام است که در این راستا بیش از ۳۹ تیم تخصصی تشکیل شده که بیش از ۵۰۰ بسیجی در این طرح مشارکت دارند و تا پایان ریشه کنی کرونا اقدامات را انجام می دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار