هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی وارداتچی ها برای سودهای کلان به دنبال نابودی تولید داخلی هستند/ استعدادهای کشور نباید فدای سودجویی رانت خواران شود اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده و جمع آوري 84 نفر از معتادان متجاهر و توزیع کنندگان مواد مخدر در اراک  مدیریت مصرف برق تنها راه حل برون رفت از خاموشی هاست/ قطع برق ۲۰ اداره پرمصرف اراک ساخت واگن ایرانی ۲۶ محوره در اراک   ‏واردات ماشین آلات راهسازی مستعمل ظلم مضاعف به هپکو است/ مجلس تکلیف بخش خصوصی با بخشنامه های مختلف را روشن کند جولان کرونا در استان مرکزی/ ۵ فوتی و شناسایی ۳۵۶مورد مبتلا به کووید ۱۹ هوای اراک و شازند برای چهارمین روز متوالی ناسالم شد/ روزهای ناسالم اراک یک گام تا رسیدن به رکورد کل سال 99! افزايش 86 درصدي كشفيات كالاي قاچاق به ارزش 841 ميليارد ريال در استان مركزي 
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴
کد خبر: 82738
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

محرومیت زدایی و ریشه کنی فقر در جامعه مهمترین اولویت سپاه است

سردار کریمی گفت: امروز مهمترین اولویت سپاه پاسداران محرومیت زدایی و ریشه کنی فقر در جامعه و خصوصا در مناطق کم برخوردار است که تمام توانمان را برای خدمت رسانی به مردم پای کار خواهیم آورد.

به گزارش دیار آفتاب؛سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین بهره برداری از پروژه های دهه فجر خنداب و شورای اداری شهرستان گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد طنین انداز شدن فرهنگ دینی و انقلابی در سطح کشور هستیم که خوشبختانه امروز به واسطه این فرهنگ ارزشمند دستاوردهای چشمگیری به دست آمده و دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین این دستاوردهای عظیم است که باید به آن توجه داشته باشیم.

کریمی اظهار کرد: در فرهنگ اسلام و انقلاب مدیر به معنای رهبر قلمداد می شود که این نگاه کاملا با نگاهی که برای یک مدیر به معنای عام به کار گرفته می شود متفاوت است و امروز نگاهمان به مسئولیت هایی که در کشور داریم باید اسلامی و انقلابی باشد که اگر اینگونه باشد قطعا موثر خواهیم بود.

وی ادامه داد: جایگاه شهدا در انقلاب اسلامی با اهمیت است چراکه شهدا باب جاری شدن برکات و خیرات زیادی برای جامعه شدند و امروز بهترین پاسداشت شهدا خدمت رسانی صادقانه و دلسوزانه به مردم است که خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی در کشور ایجاد شده و اگر از این فرصت به خوبی استفاده نکنیم قطعا ضرر خواهیم کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: امروز وجود جوانان خوش فکر، خلاق و مبتکر یک سرمایه بزرگ برای کشور محسوب می شود که باید هنر این را داشته باشیم که از این سرمایه عظیم برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی بهره ببریم.

کریم گفت: امروز دشمن تمام تمرکز خود را برای جدایی مردم از نظام اسلامی گذاشته که در این راستا معیشت مردم را هدف قرار داده که در کنار جنگ روانی می خواهد اهداف شوم خود را محقق سازد و لذا باید نسبت به اهداف دشمن هوشیار باشیم.

وی ادامه داد: دشمنان ملت امروز از هر خلائی که در کشور به وجود می آید به دنبال سوء استفاده هستند که در این راستا به دنبال ناکارآمد نشان دادن اسلام و انقلاب می باشند و خوشبختانه تابه امروز در تمام راهبردها با شکست سنگین مواجه شده اند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: اگر عملکرد چهل و دو ساله به خوبی بررسی شود می بینیم هرکجا تفکر انقلابی حاکم شده موفقیت های چشمگیری به دست آمده و لذا باید از گذشته و تجربه های گران سنگ درس بگیریم.

وی یادآور شد: با توجه به شرایطی که در آن قرار گرفته ایم امروز عمل صالح بخشی از ابعاد آن با خدمت صادقانه به مردم محقق می شود و اگر بتوانیم در این راستا خدمت صادقانه ای به مردم انجام دهیم قطعا در راستای تحقق اهداف انقلاب موثر خواهیم بود.

کریمی با اشاره به اینکه امروز ایجاد امید و انگیزه برای جوانان یک ضرورت است بیان کرد: این مورد توجه مقام معظم رهبری در گام دوم است و به وضوح می بینیم که هم مسئله جوانان در بیانیه پرکاربرد است و هم رویکرد بیانیه امید به آینده است و ما هم باید آن را مورد توجه قرار دهیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: به فضل الهی و هدایت های مقام معظم رهبری امروز جمهوری اسلامی با حرکت جهشی خود به سمت اهداف و آرمان های بلند خود با قوت پیش می رود و توطئه های دشمنان نمی تواند در حرکت پرشتاب ملت تاثیری بگذارد.

وی اضافه کرد: امروز سپاه روح الله استان مرکزی در کنار همه ماموریت هایی که در حال انجام است، با توجه به احساس نیازی که وجود داشته به مسکن رزمندگان بسیجی ورود پیدا کرده که به دنبال این هستیم کار اثربخشی در این راستا انجام دهیم.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که در برخی از مناطق استان وجود داشت بحث وجود مسکن نامناسب برخی از رزمندگان بسیجی است که عمدتا در مناطق کم برخوردار هستند که این عزیزان در طول این سال ها با عزت نفسی که داشتند با مشکل مسکن روبه رو بودند و امروز وظیفه داریم کاری در این راستا انجام دهیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد رزمندگان بسیجی در مقاطعی از دفاع مقدس و بعد از آن در صحنه های مختلف انقلاب جانفشانی ها و مجاهدت های زیادی برای مردم و انقلاب انجام دادند و شایسته نظام اسلامی نیست که امروز رزمنده مجاهد آن دچار مشکل مسکن باشد.

کریمی افزود: با ورود گروه های جهادی بسیج سازندگی ، ارائه تسهیلات و آورده های خود رزمندگان به مسئله ساماندهی مسکن رزمندگان ورود پیدا کرده ایم و امیدواریم با همکاری و مشارکت کلیه دستگاه ها در کوتاه مدت اقدامات اثربخشی انجام دهیم.

وی گفت: امروز مهمترین اولویت سپاه پاسداران محرومیت زدایی و ریشه کنی فقر در جامعه و خصوصا در مناطق کم برخوردار است که تمام توانمان را برای خدمت رسانی به مردم پای کار خواهیم آورد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: یکی دیگر از کارهای سپاه روح الله توجه و رفع آسیب های اجتماعی در جامعه و خصوصا در مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار است که با محوریت قرارگاه جوادالائمه اقدامات متنوعی انجام می دهد.

کریمی خاطرنشان کرد: امروز محوریت کار قرارگاه جوادالائمه در سپاه ارائه مشاوره های تخصصی و اقدامات اثرگذار اجتماعی برای رفع مشکلات قضائی ، اعتیاد، طلاق و سایر آسیب ها است که در ابعاد مختلف دنبال می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار