شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا! کاهش فوتی های افرادی که واکسن زده اند/افزایش ظرفیت واکسیناسیون افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام احتمال بازگشت خاموشی‌ها در هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا دولت ائتلافی در افغانستان تشکیل شود/تحرک مشکوک آمریکادر افغانستان گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟ آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
کد خبر: 82636
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
امام جمعه خنداب:

قطار پیشرفت اسلام و انقلاب به عقب باز نخواهد گشت

موسوی گفت:قطار پیشرفت اسلام و انقلاب به عقب باز نخواهد گشت کسانی که امروز با نامه پراکنی های خودشان به ترامپ و بایدن دم از مذاکره می زنند تناقضی میان حرف و عمل آن ها وجود دارد و از اهداف امام و انقلاب منحرف شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز  پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجرگفت: در این ایام همه کسانی که صاحب تریبون هستند باید از دستاوردهای بزرگ  انقلاب اسلامی نام ببرند تا پیشرفت های مختلفی که ایران اسلامی در طول 42 سال در زمین های مختلف سیاسی ، علمی ، پزشکی با سختی ها و فشارها به دست آورده را بازگو کنند.

وی در ادامه گفت: شما ملت عزیز برای انقلاب زحمت ها، سختی ها و ملامت ها کشیدید امروز عده ای از افراد در قطار انقلاب صحبت از ارتباط مجدد و مذاکره خسارت بار محض با دشمنان دارند وظیفه همه ماست افراد غربگرا در هر نهاد و لباسی هستند از قطار انقلاب پیاده کنیم.

موسوی بیان کرد:این افراد مطمئن باشند قطار پیشرفت اسلام و  انقلاب به عقب باز نخواهد گشت کسانی که امروز با نامه پراکنی های خودشان به ترامپ و بایدن دم از مذاکره می زنند تناقضی میان حرف و عمل آن ها وجود دارد و از اهداف امام و انقلاب منحرف شدند.

خطیب جمعه خنداب از نمایندگان استان مرکزی که با طرح شفافیت آرا موافقت کردند تشکر کرد و گفت: نتیجه طرح شفافیت آرا مورد  انتظار ملت از مجلس انقلابی است انشاءالله رویه را اصلاح کنند و ملت را در جریان شفافیت آرا خود قرار دهند

امام جمعه خنداب از زحمات برخی مسئولین که با وجود تحریم و سختی ها سعی در رفع مشکلات دارند تشکر کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار