ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
کد خبر: 82495
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی خبر داد

دستگیری عاملین شهادت مامور نیروی انتظامی در خمین 

فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت:‌ با برنامه ريزي عملياتي پليس استان و همكاري پليس در ۲ استان ديگر، ۶ نفر از اعضاي باند سارقان مسلح احشام و عاملان شهادت ستوانيكم "مرتضي براتي" در عمليات پلیس دستگير شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛سردار "حسن مفخمي شهرستاني" فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: از همان دقايق اوليه،درگیری این شهید والامقام با سارقان در شهرستان خمین، تيم هايي تخصصي از كارآگاهان پليس آگاهي با همكاري ديگر پليس هاي تخصصي و فرماندهي انتظامي شهرستان هاي دخيل در موضوع، تحقيقاتي تخصصي براي شناسايي و دستگيري متهمان اين پرونده را آغاز كردند.

فرمانده انتظامي استان مركزي گفت : سرانجام بعد از گذشت ۴۶ روز كار اطلاعاتي و شبانه روزي، تحقيقات پليس به سرانجام رسيد و مخفيگاه اعضاي اين باند در استان مركزي و استان هاي #خوزستان و #لرستان شناسايي و مورد رصد نامحسوس تيم هاي اعزامي از پليس استان قرار گرفت.

اين مقام ارشد انتظامي اضافه كرد:‌ سرانجام در سحرگاه روز گذشته، در عمليات ضربتي تيم هاي اعزامي پليس استان و همكاري تنگاتنگ پليس استان هاي لرستان و خوزستان،‌ 6 نفر اعضاي باند سارقان مسلح احشام و عاملان شهادت جناب ستوانيكم مرتضي براتي دستگير و به پليس استان دلالت شدند.

وی ادامه داد: در اين عمليات ضربتي و غافلگيرانه كه اجازه كوچك ترين عكس العملي به متهمان داده نشد، ‌تعداد ۳ قبضه سلاح جنگي و ۲ قبضه سلاح شكاري و مقادیری مهمات از متهمان كشف شد.

مفخمي شهرستاني در پایان افزود:‌ با هماهنگي انجام شده بامرجع قضائي،تحقيقات تكميلي از اعضاي اين باند در حال انجام است و بعد از تكميل تحقيقات، مراحل قانوني برخورد قانوني با آنان آغاز خواهد شد.

بيست و پنجم آذر ماه سال جاري بود که در درگيري سارقان مسلح احشام با ماموران انتظامي، متاسفانه ستوان يكم "مرتضي براتي" از كاركنان انتظامي شهرستان خمين به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار