آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
کد خبر: 82402
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
امام جمعه خنداب:

هدف انقلاب اسلامی نهادینه کردن فرهنگ ناب اهل بیت است

موسوی گفت: از جمله اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ، مبارزه با فساد سیستمی، فرهنگی ، مساعد کردن زمینه برای هدایت جامعه ،نهادینه کردن فرهنگ ناب اهل بیت (ع) و بی حجابی اجباری زمان شاه بود .

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر امسال در درون خود یک مناسبت  بسیار زیبا  دارد و آن میلاد حضرت زهرا(س)است. فجر امسال را باید فجر فاطمی بدانیم و از منویات و سفارشات حضرت زهرا(س) استفاده  ببریم.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ما مانند کوهنوردی است که در مسیر رسیدن به قله از سختی های بسیار فراوانی عبور میکند گاهی لازم است به راست برود گاهی به چپ ولی در نهایت مسیر و جهت گیری انقلاب به سمت قله است و این وضعیت انقلاب اسلامی ماست هر انقلابی در درون خود با مسائل و مشکلاتی مواجه است که حرکت انقلاب را کند و تند می کند و این تحلیلی است که از شرایط کنونی می توانیم داشته باشیم.

موسوی بیان کرد:ما ملت سربلند و مقتدر هستیم امروز به اعتراف دوستان و بسیاری از دشمنان وتحلیل گران بزرگ سیاسی ، امروز ایران اسلامی ، مقتدر، صاحب قدرت و نفوذ ، صاحب تکنولوژی در عرصه ای مختلف ، تولید واکسن ایرانی، تجهیزات نظامی، موشکی و... است.

خطیب جمعه خنداب تصریح کرد: ما با اهداف و آرمان هایی که در ابتدای پیروزی انقلاب داشتیم با همان سمت و سو در حال حرکت هستیم طبیعتا کشوری که استعمار زده است و سرسپرده به بیگانگان است وقتی پرچم استقلال را بلند می کند برای او کارت دعوت نمی فرستند ، برای او کارت دعوت به تحریم و جنگ و فشار و اختلافات داخلی و تفرقه و تحریم را می فرستند .انقلاب اسلامی با وجود دشمنان داخلی و خارجی در حال پیشرفت است.

وی افزود:از جمله اهداف و آرمان های  انقلاب اسلامی ، مبارزه با فساد سیستمی، فرهنگی ، مساعد کردن زمینه برای هدایت جامعه ،نهادینه کردن فرهنگ ناب اهل بیت (ع) بی حجابی اجباری زمان شاه بود .

موسوی در ادامه بیان کرد:چرا تریبون رسمی مملکت ما باید محل بعضی از عقده گشایی ها باشد؟  آیا نباید برخی از مسئولان  بابت اینکه مطالبه ملت و رهبری را نسبت به اینترنت ملی  زمین گذاشتند،پاسخگو باشند ؟ چرا اینترنت ملی و فضای مجازی ماباید  بی صاحب و رها شده باشد که مقام معظم رهبری از آن به قتلگاه جوانان تعبیر کنند؟ این ها محاکمه دارد اگر در این دنیا نشد خداوند متعال این‌ها محاکمه را خواهد کرد.

وی افزود:نسبت به مسائل اقتصادی چرا رهبرمعظم انقلاب نسبت به مسائل اقتصادی  باید در سخنان خود ابراز شرمندگی کنند از اینکه یک کارگری دست خالی به منزل برود ؟چرا باید  یک جوانی به خاطر مسائل اقتصادی و عملکرد ضعیف مسئولان  قدرت و توانایی ازدواج را نداشته باشد تا از دین انقلاب و مذهب زده شود؟

امام جمعه خنداب بیان کزد:در مقابل برخی ازآقایان از تریبون های رسمی  قوه قضائیه را به چالش می کشند باید مروج اخلاق در جامعه باشیم و در سایه قانون و اخلاق به ارزشهای والای انقلاب تمکین کنیم و سیره رهبر را پی بگیریم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار