خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی آخرین تغییرات طرح شفافیت آرا/ ارائه فایل صوتی جلسات هیات رئیسه به نمایندگان تلاش اصلاح‌طلبان برای زنده نگه داشتن کلید واژه FATF/ فشار شک‌برانگیز برای تصویب یک معاهده!
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
کد خبر: 82329
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
کارشناس سیاسی:

چشم‌انداز روشن و درخشانی در پیش روی ملت ایران است/مدیریت جهادی موفقیت‌های بزرگی را برای کشور به ارمغان آورده

فخر الاسلام گفت: تجربه ۴۲ ساله انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که هر زمانی ما با مدیریت انقلابی و جهادی به میدان آمدیم توانستیم کارهای بسیار بزرگی انجام دهیم و علی رغم تحریم های کمر شکن دشمنان و توطئه بدخواهان داخلی ، از گردنه های صعب العبور بگذریم و موفقیت های بزرگی را به دست بیاوریم .

به گزارش دیار آفتاب؛ ابوالفضل فخر الاسلام کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: بحث مدیریت جهادی و انقلابی حلقه مفقوده ای است که باید در شرایط فعلی کشور به دنبال آن گشت و ان‌شاءالله با تشکیل دولت انقلابی به سمت و سویی برویم که دوباره به مدیریت انقلابی برگردیم .

وی اظهار کرد: تجربه ۴۲ ساله انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که هرزمانی  ما با مدیریت انقلابی و جهادی به میدان آمدیم توانستیم کارهای بسیار بزرگی انجام دهیم و علی‌رغم تحریم‌های کمرشکن دشمنان و توطئه بدخواهان داخلی ، از گردنه‌های صعب‌العبور بگذریم و موفقیت‌های بزرگی را به دست بیاوریم . هر بخشی که با مدیریت مادی نگر و بی‌انگیزه اداره می‌شود عقب‌ماندگی و عدم پیشرفت و تعالی به چشم می‌خورد.

فخر الاسلام افزود: در شرایط فعلی  مدیریت جهادی حلقه مفقوده بین مدیران شده است .وقتی  مدیریت جهادی در بین مدیران ما جریان داشته حرکت به‌سوی پیشرفت، قرین و همراه مردم و کشور شده است به‌طور نمونه در مدیریت دفاع مقدس که همه فرماندهان و مدیران شبانه‌روز مخلصانه برای خدا به میدان آمده بودند عرصه را بر همه قدرت‌های جهان تنگ کردیم و به موفقیت‌ها و پیروزی‌های بزرگی دست پیدا کردیم .

این کارشناس سیاسی بیان کرد: با مدیریت جهادی خستگی‌ناپذیری، خدمت گذاری مستمر، خداباوری، سرعت عمل در کارها، نهادینه کردن خدمت؛ اخلاق و معنویت معنا پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: به‌طور مثال وقتی حوزه موشکی، هسته‌ای، بسیج سازندگی، بنیاد برکت، قرارگاه خاتم‌الانبیا و این‌گونه مراکز را می‌بینیم که مدیران انقلابی و جهادی در رأس آن هستند عملکرد بسیار درخشان داشتند و باعث عزت کشور و مردم شدند و در مقابل وقتی در برخی از وزارت خانه‌ها و سازمان‌های دولتی حضور یک وزیر لیبرال یا بی‌انگیزه و بدون برنامه جهادی و انقلابی وجود دارد می‌بینیم که در آن وزارت خانه و اداره هیچ پیشرفتی حاصل نمی‌شود نمونه آن برخی از دولتمردانی هستند که پس از ۶ سال حضور در یک وزارتخانه مهم افتخار می‌کند که حتی یک مسکن نساخته‌اند ولی دقیقا در این وزارتخانه وقتی مدیر جهادی قبل از این فرد در رأس آن بود توانست بیش از ۴ میلیون مسکن و ۱۶ هزار کیلومتر آزادراه و بزرگراه و جاده در اختیار مردم بگذارد.

وی خاطرنشان کرد: ما باید در دولت آینده به سمت مدیرت جهادی و انقلابی برویم و با انتخاب رئیس‌جمهور جوان حزب‌اللهی و باانگیزه جهادی و انقلابی راه خدمت‌رسانی به مردم را هموار کنیم و کشور را از این مشکلاتی که هم‌اکنون گریبان گیر آن است برهانیم .ان‌شاءالله با حضور نیروهای انقلابی و جهادی و حمایت مردم از آن‌ها چشم‌انداز روشن و درخشانی  در پیش روی ملت ایران است .

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار