اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳
کد خبر: 82285
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی خبر داد

آغاز عملیات تعریض محور خمین به قورچی باشی

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از آغاز عملیات تعریض محور خمین به قورچی باشی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از آغاز عملیات تعریض محور خمین - قورچی باشی در شهرستان خمین خبرداد.

وی افزود: ۱۰ کیلومتر از این محور با قراردادی بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال و به مدت ۳۶ ماه به پیمانکار مربوطه واگذار  که هم اکنون اجرای عملیات آن آغاز شده است. 

مرزبان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات، این پروژه را در مدت زمان معین به اتمام رسانده تا مورد استفاده هموطنان عزیزمان قرار بگیرد.  

captcha
آخرین اخبار