آنالیزها برای افزایش قیمت نان در استان مرکزی به‌زودی آغاز خواهد شد/ خرید بیش از 60 هزار تن گندم از کشاورزان استان افتتاحیه المپیک زیر سایه کرونا/ دردسر تازه برای لک و پرسپولیس/ استقلالی‌ها باز هم تمرین را تحریم کردند آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران بررسی تقاضای تفحص از پرداخت‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی/ رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چرا ۱۹۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی وارد بخش تولید نشد؟/ روحانی طعم واقعی تورم را به مردم چشاند برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود/ پول زائران حج سال ۹۸ چه شد؟ مشکل کم آبی خوزستان با تلاش جهادگران وبسیجیان حل شد حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست ۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه/ واکسیناسیون ۲۰ هزار راننده در فاز اول
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۱
کد خبر: 82125
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:

مجلس در حضور میدانی برای حل مشکلات پیشگام و پیشتاز است/استان مرکزی در بخش شهرک های صنعتی بزرگ در سطح کشور سرآمد و ممتاز است

نظری گفت: حضور میدانی در صحنه و شناسایی مشکلات از نزدیک نقش مهمی در گره گشایی از مشکلات دارد که باید در همه ابعاد و بخش های کشور نمود عملیاتی داشته باشد و امروز مجلس شورای اسلامی در حضور میدانی در صحنه ها برای حل مشکلات پیشگام و پیشتاز است.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرضا نظری رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی عصر امروز در ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در اراک برگزار شد گفت: استان مرکزی استانی مادر در بخش صنایع بزرگ است که در بخش شهرک های صنعتی بزرگ در سطح کشور سرآمد و ممتاز است.

نظری اظهار کرد: با توجه به اینکه صنایع کوچک و سایر صنایع دیگر وام دار صنایع بزرگ و وابسته آنها هستند و با توجه به جایگاه ویژه استان مرکزی ضرورت دارد نگاه ویژه ای به استان شود تا مشکلات مهم برطرف شود.

وی افزود: حضور میدانی در صحنه و شناسایی مشکلات از نزدیک نقش مهمی در گره گشایی از مشکلات دارد که باید در همه ابعاد و بخش های کشور نمود عملیاتی داشته باشد و امروز مجلس شورای اسلامی در حضور میدانی در صحنه ها برای حل مشکلات پیشگام و پیشتاز است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز ما اگر از تحریم های ظالمانه خارجی صحبت می کنیم باید نگاهی هم به تحریم های داخل از جمله قوانین مانع و دست و پاگیر تولید قوانین بانکی و موانع کلی در تولید و مدیریت ها هستیم که این مسایل باید در حضورهای میدانی برطرف شود.

وی ادامه داد: رئیس مجلس شورای اسلامی در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتند از سفره ای میدانی به خوبی تجلیل کردند و تاکید داشتند که سفرهای میدانی نظارتی با قوت ادامه دار باشد.

وی خاطرنشان کرد: مشکلاتی که در بخش صنایع استان مرکزی شاهد هستیم مشتی نمونه خروار است که اگر به زیرساخت های مشکلات دسترسی پیدا کنیم و آنها را به خوبی شناسایی کنیم قطعا برای رفع حل مشکلات سایر استان ها موثر خواهد بود و برکات فراوانی خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار